Новак
Jeanан Пјер се сече и јамка Мимоза текстуриран декоративен акцент килим

Jeanан Пјер се сече и јамка Мимоза текстуриран декоративен акцент килим

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 815.84

Карактеристики : -100% олефин. -Синтетичките влакна се природно антимикробни, издржливи, дамки и отпорни на избледени за долготрајна убавина. -Омална нега, машина за перење. -На-лизгачки, нелизгачки поддржувач на латекс за дополнителна безбедност. -Покорен (1) Декоративен супер-мек килим со акцент со висока ниска јамка. Примарна боја : -Нави/Бербер. Тип на производ : -ариски килим. Димензии : Големина на килим 2 'x 5' - висина на купот : -0,5 ". Големина на килим 2 'x 5' - целокупна тежина на производот : -3,65 фунти. Големина на килим 2'4 " x 4 ' - Севкупна тежина на производот : - 2,9 фунти. WNDW1116 Карактеристики Материјал : 100 PCT олефин. Синтетичките влакна се природно антимикробни, издржливи, дамки и отпорни на избледени за долготрајна убавина. Примарна боја : морнарица; Бербер. Техника : ткаена машина. Материјал : Синтетички. Тип на производ : Област килим. Детали за материјалот : Олефин. Вид на поддршка : латекс. Грижа на производот : Машински пеење. Димензии на килимот со големина 2 'x 5' Севкупна тежина на производот : 3,65 фунти. Големина на килим 2'4 '' 'x 4' Висина на купот : 0,5 ''. Севкупна тежина на производот : 2,9 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изразувајте го вашиот лесен став во овие графички маици на Јосемит и oshошуа дрво Одликувајќи се со две м�

Ова нема граници на врвот на јуниорите со рамената на решетките, дава изјава каде и да ја носите Направе�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Уживајте во кафето што се враќа со мешавина од африканско, централноамериканско, индонезиско и перуанс�

Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена �

Овој максимум производ е едностепен болнички употреба на гермицидни средства за чистење и дезодоранс д

Подготвени да се претставиме без обележја што може да се претстави во различни големини 30 "x 47"...

Чудо нација деца деца девојки бејзбол капа стил еднорог карактер Додадете еден допир на каприц на денот

Повторно воспоставен касети за црна ласерска тонер за Lexmark 12015 SA за употреба во E120 N.Оваа брза замена на к�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Постигнете ново ниво на безвременски гламур со нашиот 18К бело злато смарагдно исечено кубни цирконија �

Нашиот килим би била вашата најдобра опција за декорација на собата, ако имате деца, миленичиња или во ж�

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за �

Серумскиот серум за безбедно и нежно веѓи помага во подобрување на изгледот на слаби, нерамни и ретки пр

10 K цврста роза златна дијамантсекоја "p " Почетна приврзок со ланец метал : 10 K цврсто розово злато АААква�

Scroll