Новак
DesignArt Clear Blue Fractal Glass Texture - Апстрактна перница за фрлање - 18x18

DesignArt Clear Blue Fractal Glass Texture - Апстрактна перница за фрлање - 18x18

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 384.00

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетски модерни и современи перници за фрлање. стил со. Овие мултифункционални дизајнерски перничиња. Повикајте повеќе здруженија и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, пријатна релаксација. Обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. - Ткаенина отпорна на брчки. - Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од неговиот капак. - Достапно во неколку големини. - атрибут : модерен и современ. - Предмет : Апстрактни импресионизам "Совршен акцент на кое било парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски патенти за да можете да ја отстраните перницата од неговиот капак. Машината за миење ладно одделно, нежно циклус само, без белење, виси да се исуши . Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Побрзајте го вашиот фрижидер со нашиот правоаголник магнет 2пакет! Магнетите измерат приближно 2 "x 3 " и ј

Оваа перница за патувања на вратот на Dora Explorer е прекрасен избор за секој обожавател на Дора Вашето дете �

Природно, концентрирано миење на алишта засновани на растенија во хипоалергична формула за чувствител�

Класичен танкини е секогаш класичен и никогаш не излегува од стил Дебелите, прилагодливи ленти ја даваа

Елегантна градба на едно парче Гума за џвакање Внатрешна обвивка обезбедува најдобро во заштитата на п�

Во текот на овие години, Шерил ги разви вештините неопходни за да ги разбере техничките аспекти во креир

Уживајте во лесна удобност на секој чекор со обични затнувања од време и TRU Вентилираниот горен помага л

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : People Style : ModernCentury Modern Product Type : Galleryзавиткано платно Арт Лавои е уметник �

Вудсток Еден од најомилените ликови од кикирики е поставен за празниците во неговата светло црвена кап�

Овој сет со 2парчиња „Активни девојки“ со активни облеки од 2 парчиња, „Совршен ансамбл“ да ја задржи в

Елегантен и привлечен, зачудувачки крем буклен ткаенина Халтон кралица кревет (3 кутии) од меридијан меб

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Поврати и одржувајте удобно во пријатна јакна од џемпер од време и TRU Оваа разноврсна поштенска јакна е �

Scroll