Новак
Ournourneуни колекција женски Bridget sling назад со ниски блок -пета сандали

Ournourneуни колекција женски Bridget sling назад со ниски блок -пета сандали

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.84

Подножје : Подготвено. Тип на пета : Блок потпетица. Стил на пети : Отворено. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Ширина на чевли : Среден. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Висина на платформата : рамен инч. Стил на пети : Отворено. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Тип на пета : Блок потпетица. Стил на пети : Отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уживајте во повеќе женствена силуета во спортскиот женски Crocband ™ Flip, во кој има современа лента! Колекц�

Патува Истражување Авантурите близу и далеку Изгледот и чувството на нашиот класичен затнување на сите

Од канцеларијата до плажа, сандалата Новале може да ве однесе насекаде Овие прекрасни сандали имаат уни

Чекор во уникатен стил со Сандал Бабс од Бринли Ко Оваа сандала има обоен клин и обоени ленти...

О Баја! Лизгајте се во најдобрите од основите на Crocs со целосно обликуван материјал Croslite ™, максимално л�

Уживајте во топлото време во колекцијата Caroline By Journee Оваа страшна сандала има еластични горе за флексиб�

Поставена : Faux кожа Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6 Ширина на чевли : Сред�

Камари блок пета Сандал од колекцијата ournournee ќе ве однесе низ целиот град удобно со нивната удобна пена

Уживајте во топлото време во колекцијата Caroline By Journee Оваа страшна сандала има еластични горе за флексиб�

Висина на потпетицата : 1 1 / 4инчи Ширина на чевли : Среден Горниот материјал : Веганска кожа Висина на пот�

Сандалот Сома од колекцијата ournournee ќе биде совршен чевли што ќе ве однесе од работа до вечер надвор од в�

Ширина на чевли : Среден Материјал од надворешната страна : изработен од човекот Сите мерења се приближн

Облечете го или облечете го; Колекцијата Дола од Journee оди со сè Овој едноставно шик стил има поставена ст

Без разлика дали уживате во ден на плажа со вашите пријатели, релаксирачки базен, трчање на грешки или с�

Сандалите на платформата на Самиле од колекцијата ournouree ќе ја комплиментираат вашата облека, со што ќе и

На сите им треба обичен, основен флип ние само го направивме Кадеј Втори малку поубав Има елегантни, лиз

Сандалите на платформата на Самиле од колекцијата ournouree ќе ја комплиментираат вашата облека, со што ќе и

Арината рамна единствена сандала од колекцијата на ourурнини ќе ве напуштат вашата куќа со поттикнување

Од канцеларијата до плажа, сандалата Новале може да ве однесе насекаде Овие прекрасни сандали имаат уни

Ширина на чевли : Среден Поставена : Faux кожа.Становите на блок потпетици од колекцијата на Gournee ќе го повл

Уживајте во повеќе женствена силуета во спортскиот женски Crocband ™ Flip, во кој има современа лента! Колекц�

Веднаш додадете глам финиш на кој било изглед со колекцијата Adras By Journee Оваа лента со петици со потпетици

Петицата Морија од колекцијата Journee ќе биде совршено преземање на нов изглед Давајќи ви го целиот стил ш

Блок потпетиците од колекцијата ournournee ќе ве одведат од стари до смели со нивните ткаенини Нивниот дизај

Сандалот Сома од колекцијата ournournee ќе биде совршен чевли што ќе ве однесе од работа до вечер надвор од в�

Колекцијата Jiири од Journee може да биде идеален брак на модерен и минималистички дизајн Beе шетате по сонце

Материјал од надворешната страна : изработен од човекот Горниот материјал : Веганска кожа Стил на пети :

Спортски и лесен со атлетските ленти за потписи, флип на кроконд е шарен и неверојатно удобен избор на т�

Scroll