Новак
Ournourneуни колекција женски сома вир удобна пена слајд со ниски блок -пета сандали

Ournourneуни колекција женски сома вир удобна пена слајд со ниски блок -пета сандали

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.84

Сандалот Сома од колекцијата ournournee ќе биде совршен чевли што ќе ве однесе од работа до вечер надвор од вечера. Нивната луксузна веганска кожа, детали за лак со еден бенд, дизајн на слајд и отворен плоштад пети ќе ги задржат нозете трендовски со нивните стилски карактеристики. За да ги одржувате работите едноставни, нивната удобна пена од 4 мм tru ™ honsole и затворање на лизгање ќе ви овозможи удобно да шетате низ целиот ден. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Арината рамна единствена сандала од колекцијата на ourурнини ќе ве напуштат вашата куќа со поттикнување

Уживајте во повеќе женствена силуета во спортскиот женски Crocband ™ Flip, во кој има современа лента! Колекц�

Горниот материјал : Веганска кожа Стил на пети : Плоштад Сите мерења се приближни и беа земени со употреб

Чекор во уникатен стил со Сандал Бабс од Бринли Ко Оваа сандала има обоен клин и обоени ленти Оваа санда�

Сандалите на платформата на Самиле од колекцијата ournouree ќе ја комплиментираат вашата облека, со што ќе и

Изгледот и чувството на нашата удобна класична затнување и крокодите се лизгаат, сега во форма на санда�

Сандалот Сома од колекцијата ournournee ќе биде совршен чевли што ќе ве однесе од работа до вечер надвор од в�

Од канцеларијата до плажа, сандалата Новале може да ве однесе насекаде Овие прекрасни сандали имаат уни

Пејтон Тонг Сандали од Chaps комбинираат силуета на Тлента со еластична горна што удобно ја контурира ста�

Спортски и лесен со атлетските ленти за потписи, флип на кроконд е шарен и неверојатно удобен избор на т�

Уживајте во топлото време во колекцијата Caroline By Journee Оваа страшна сандала има еластични горе за флексиб�

Сандал на платформата Ziarre од колекцијата Journee ќе биде најудобната сандала што ќе ја имате во вашиот плак

Scroll