Новак
Houseухаус осветлување WW15BRZ 15-Watt Die-Cast Aluminum LED wallид за миење поплави светло на отворено, водоотпорно осветлување на пејзажот, 3000K топло бело, 120-277V, 1 2 Knuckle Mount Bronze

Houseухаус осветлување WW15BRZ 15-Watt Die-Cast Aluminum LED wallид за миење поплави светло на отворено, водоотпорно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1082.24

Зголемете ја безбедноста со инсталирање на LED светла на отворено. Загарантирано задоволство : Оваа светлина на поплавување на отворено доаѓа со најдобро во класа 5-годишна гаранција против дефекти на производителот. Нашата поплава Светлата се исто така оценети со IP66 и влажна локација оценета со UL сертификација . Спецификации : Овие светла од поплави од 120 V се направени од висококвалитетен алуминиум и имаат замрзнати леќи.Компактната светлина на комерцијална светлина на комерцијална светлина на LED (Floodlight) произведува 1373-лумени од 3000k светло.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Имајте експлозија покрај базенот или играјте го омилениот спорт на вода во ова спортско дното на бикини

3 PK OKIDATA Компатибилна замена на црни касети со лента за печатачи 52103601 За употреба во окидата микролин 395,

Машката Шерпа на Realtree, 1 / 4 Zip Pullover, дрва од Realtree е одличен додаток на вашата опрема за лов и риболов на отв�

Опреми си со овој зелен нок осветлен нок Се одликува со блескаво зелено светло што го олеснува снимањет�

Ова кратко се карактеризира со цврста градба и супериорна изведба исто како и Бен Хоган Машката изведб�

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Организирајте видливи места за складирање со колекција на ткаење на стерилити Овие артикли за складира

Оваа трендовски родна племенска шема е преобразена во ултра меки килим со меки, со шарм во Бохо 80% полипр

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Фразата „Најдоброто до�

Не поправајте што не е скршено Овие меки, лесни за носење полови со полови кошули доаѓаат во класични бо�

Додадете карактеристично елегантен допир на вашата табела со подобриот комплет за полначи на пакети за

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Филтрите за перформанси во 10x20x1 Purafilter 2000 имаат плетени механички медиуми за филтрирање кои ќе ги отстра�

Cardенскиот Hacci Lace Cardigan од време и TRU е совршен лесен џемпер Со ракави со средна должина и прилично детали з

Порелаксирана верзија на нашиот потпис Curvy Fit, Elyse е дизајниран со олеснета лента за половината што го сп�

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Ова трендови Интернационал Симпсонови : Дрво Куќа на хорор постер на bartидот на Барт е дизајниран со вис�

Серија за изведба на мажите на Wrangler Редовно вклопување Jeanан со временски услови / b> серија за перформанс

Удри освежување на вашата атлетска гардероба Оваа „динамична“ мускуларна форма е совршена за скоро се

Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќ

Мал блесок на ракавот му дава разигран замав на овој џемпер инспириран од наутичко од време и TRU...

Сандалите на Викторија К, со плетенка со материјал и ред на Рајна камења на секоја страна од лентите и ст

Современите и индустриските стилови се спојуваат за да создадат функционална складирање современа дне

Scroll