Новак
Ќебиња за кревети на руно Шерпа, црно густо топло ќебе за кралица на борего за кревет, 75 x83

Ќебиња за кревети на руно Шерпа, црно густо топло ќебе за кралица на борего за кревет, 75 x83

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Ова ќебе со фланено фланено-фланел . Луксузот на ова ќебе, од која било страна што ја користите. Не гледај повеќе. Забелешка : Ова е ќебе во корејски стил. Никогаш никогаш не користете висока температура за да го исушите ќебето . Ова ќебе ќе направи прекрасен додаток на кој било дом или просторија . Чукајќи се во ќебе со кревети во креветот на Шерпа во студена ноќ, без сомнение ќе го направи. Ќебиња Кал крал Големина : 87 "x 95 " и 2 перници Шамс 20 "x 28 ". Исто така, би можеле да се исушите на тивок оган 20 минути или машинско миење на нежен/деликатен циклус (суво суво на тивок). Ќебе над вашиот сет за кревети, кревет или на каучот во салон за одмор. Белешка : . Спецификација на производот. Пополнет полиестер. Секогаш измијте го ова ќебе во ладна вода на нежен циклус одделно . Сите големини се дизајнирани според стандардната големина на Азија, што е помало од стандардната големина на САД. Ве молиме, проверете ги нашите димензии внимателно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нема белило и не ја насочувајте ја загревајте ја миењето на машината : Да се ​​обезбеди години на мекос�

Од најсигурното име во ќебињата, ткаеното ќебе со памук Vellux се ужива во безброј домови, хотели, гостилни�

Нашето внимателно ќебе за домашно руно од дома е исклучително меко и кадифен Всушност, толку е меко, ќе б

Martex Cotton Blacketmartex е едно од најстарите и најверните имиња во домашните производи Ова меко памучно ќебе е н�

Истурете го нашето ќебе со фланелфланел, над вашиот сет, кревет или на каучот во дневната соба за одмор и

Дизајнот на пријатната фаза на маичката е од инспирацијата на нашите дизајнери, комбинацијата на модна

Уживајте во практичноста на супермекиот лист во комбинација со ќебе Clainебето за листови Vellux е разноврсн

Дизајнот на пријатната фаза на маичката е од инспирацијата на нашите дизајнери, комбинацијата на модна

Martex Cotton Blacketmartex е едно од најстарите и најверните имиња во домашните производи Ова меко памучно ќебе е н�

Совршено за фрлање низ кревет или на грб на софи и лесни столчиња, главните теми супер меки текстурирани

Претворете го креветот во попуметност со оваа шема на место! Мајор, именуван по озлогласениот кучешки, б

Scroll