Новак
Ќебиња за кревети на руно Шерпа, црно густо топло ќебе за кралица на борего за кревет, 75 x83

Ќебиња за кревети на руно Шерпа, црно густо топло ќебе за кралица на борего за кревет, 75 x83

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Ова ќебе со фланено фланено-фланел . Луксузот на ова ќебе, од која било страна што ја користите. Не гледај повеќе. Забелешка : Ова е ќебе во корејски стил. Никогаш никогаш не користете висока температура за да го исушите ќебето . Ова ќебе ќе направи прекрасен додаток на кој било дом или просторија . Чукајќи се во ќебе со кревети во креветот на Шерпа во студена ноќ, без сомнение ќе го направи. Ќебиња Кал крал Големина : 87 "x 95 " и 2 перници Шамс 20 "x 28 ". Исто така, би можеле да се исушите на тивок оган 20 минути или машинско миење на нежен/деликатен циклус (суво суво на тивок). Ќебе над вашиот сет за кревети, кревет или на каучот во салон за одмор. Белешка : . Спецификација на производот. Пополнет полиестер. Секогаш измијте го ова ќебе во ладна вода на нежен циклус одделно . Сите големини се дизајнирани според стандардната големина на Азија, што е помало од стандардната големина на САД. Ве молиме, проверете ги нашите димензии внимателно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето кадифенско фрлање ќебе е направено од 100% полиестерски микрофибер Ова ќебе е меко и удобно Тој е л

Завиткајте се во топлина и утеха со ова ќебе со плишано руно од Малта од Харпер Лејн Направено од четкан

Памучно ткаено ќебе од Velluxfrom Најверно име во ќебиња, ткаени ќебето од памук Vellux се ужива во безброј домо�

Повеќе опции во боја за да одговараат на кој било избор на стил или декор За парови или големи кревети, с

Совршено за фрлање низ кревет или на грб на софи и лесни столчиња, главните места Супер меко кадифен кре�

Вртењето во ќебе со кревети во креветот на Шерпа во студена ноќ, без сомнение, вие и вашето семејство е с�

Единствената поволна палета Фланела со кадифено ќебе со кревети е направено со 300 GSM 100% микрофибер полие

Оваа луксузна уникатна поволна работа бушава фаушка крзно ултра влакна ќебиња се одликува со faux крзно о

Ова реверзибилно ќебе со фланено фланено нагласува 100% микрофибер полиестери Шерпа руно за идеална топл

Наменето за целогодишна употреба, ова пријатно ќебе има трендовски ткаенина на шеврон за рустикален из�

Совршено за фрлање низ кревет или на грб на софи и лесни столчиња, главните теми супер меки текстурирани

Материјал : Кул ткаенина, стаклени мониста, памук без лепак Навистина е совршен подарок Може да ви помог�

Се гушкате до неодолива мекост и луксузна топлина на кадифен ќебе на ултра допир Ова печатено ќебе има с

Секојдневна употреба во која било мастер спална соба, соба за гости, соба за студентски дом и многу пове�

Martex Cotton Blacketmartex е едно од најстарите и најверните имиња во домашните производи Ова меко памучно ќебе е н�

Нашето внимателно ќебе за домашно руно од дома е исклучително меко и кадифен Всушност, толку е меко, ќе б

Од најсигурното име во ќебињата, ткаеното ќебе со памук Vellux се ужива во безброј домови, хотели, гостилни�

Ова меко и дише 100% памучно ќебе има дизајн на ткаење на PinwheelHoundstoot Изберете од најразлични бои за да прон�

Нема белило и не ја насочувајте ја загревајте ја миењето на машината : Да се ​​обезбеди години на мекос�

Нашето пондерирано ќебе во кое има ултра мека кристална ватенка на ватенка е пријателска за кожата и ќе

Затегнете се и останете топло со кадифен ќебе на Royal Lux со дизајн на снежен леопард Луксузно мекиот и топ�

Scroll