Новак
Aukfa Full Cread Rame, дрвен платформа со слушалки за деца, бело

Aukfa Full Cread Rame, дрвен платформа со слушалки за деца, бело

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3263.84

Детали : Креветот за дрвена платформа со обложен табла и подножјето работи добро со кој било стил на домашна декорација. Силната рамка и нозете се изработени од цврсто дрво за поддршка на вашата мемориска пена, латекс или пролетен душек. Сликите на штандот на главата и подножјето се едноставни и стилски. Цврстата и произведена рамка за дрвени укажува на суптилно рафинирање, без да го надминува вашиот тековен декор. Овој кревет можете да го поставите насекаде во вашата соба. Се одликува со комплет SLAT, направен со цврсто дрво и MDF. Овој удобен стил дефинитивно одговара на вашата соба. 42-инчен високо-табла со дрвени плочи и висока стапало од 26,3 инчи. 10 силни свалници од дрво за зголемен живот на душекот. Препорачана дебелина : најмалку 6 инчи. Рамка со бела храна. Присутни нозе за поддршка; Бројот на нозете за поддршка на центарот е 4 (целосна големина). Вклучете 10 леќи како поддршка. Дебели штици од двете страни на креветот. Лесно се склопува и во еден пакет. Не е потребна пролет за кутии. Опис : Материјал : бор дрво+MDF. Големина : Целосно. Боја : Бела. Броеви на SLAT : 10. Броеви на пакетот : 1. Пролетната кутија : Нема потреба. Потребно е собрание : Да. Потекло : Виетнам. Димензии Севкупна димензија на производот : 75.9 "L * 54.4" W * 42 "H. Димензија на пакетот : Погледнете ја спецификацијата. Вкупна висина : 42". Севкупна тежина на производот : 63,8 л.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Без разлика дали работите од дома или се упатувате кон канцеларијата, Монти Патика од елени ви помага да

Овој сет на хартиени торби со 30 точки содржи 15 секој дизајн (ленти со пајаци и ноќ на вештерките)...

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Заслепувајте ги вашите сетила со шеќерна праска, бела роза и кремаста килибар Телокологија дива за вас �

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Порано позната како отп

Одете од дома во теретана со удобната и елегантна качулка од пуловер од жените на Рибок Проточното и зат

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Играчка за паметни кучиња на микроб Заштитено со биокоти Повеќе хигиенска играчка за вашето домашно ми�

Wrangler Men Outdoor Zip Cargo Pantrected од најлонска конструкција што ја гуши влагата, измешана со спандекс за леснотија

Спарете го со панталони за топол и обичен изглед, и стилизирајте го со долго плетено здолниште, или фуст�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Овој тапациран кревет го олеснува создавањето на модерен простор за одмор и релаксација Завиткано во м�

Отворените сандали на Девојки на Девојки на Нанета Лепоре и јамка, деликатни и слатки плетенки украсени

На следната авантура со риболов со слободна линија, донесете пакет од овие вода Gremlin Snaploc Dipsey Swivel Sinkers #5 з�

Сет на пижами со 2 парчиња девојки, детски големини со 410authentic Disney производ со сигурен квалитет и издржли�

LUX13 V 22 X9 5112 / 114.3 +33 73.1 Сјајно црно машинско лице Luxxx легури легури на легури Lux13v 22x9 5112 / 114.33 +33 73.1 Сјајно црно

1 ватирана покривка : 106 "x 96" Доста тежина за спиење удобност без да биде премногу густа Не додавајте омек�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Мапите се визуелни репре

Scroll