Новак
Collection Collection Womens Ninna се лизга на високи пумпи за пети на Stiletto

Collection Collection Womens Ninna се лизга на високи пумпи за пети на Stiletto

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Поставена : Faux кожа. Висина на платформата : рамен инч. Подножје : Подготвено. Ширина на чевли : Среден. Ширина на чевли : Среден. Висина на пета : 4-инчен. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Колекцијата „Нина потпетици од ournourу Гура“ се одобрени за танцување благодарение на човечките изработени нагоре и подножјето. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Висина на платформата : рамен инч. Тип на затворање : Лизгање. Тип на затворање : Лизгање. Горниот материјал : направено од човекот. Тип на пета : Стилето. Висина на потпетицата : 4-инчи. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Горниот материјал : направено од човекот. Подножје : Подготвено. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Поставена : Faux кожа. Поставена : Faux кожа. Тип на пета : Стилето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Горниот материјал : Веганска кожа Горниот материјал : Веганска кожа Сите мерења се приближни и беа земен

Наменети за удобност и стил, овие потпетици за возрасни имаат лента за глуждот и отворена пети и имаат л�

Направете изјава на вашиот следен настан со овие класични кожни пумпи со кожни кожни пумпи со зашилена �

Составени од отворено пети, овие чисти сандали со потпетици на глуждот, лесно е да одговарате на вашиот �

Изгледот на високо ниво што е сигурен дека ќе фати комплименти на вашиот следен голем настан...

Современи и минималистички, основни сандали со потпетици на потпетици поставени на потпетица на платфо

Карактеризиран со римски стил на чевли, високи потпетици и сандали со ниска платформа, обезбедуваат уте

Облечете го нагоре или надолу; Колекцијата Calliope By Journee работи со сè За целодневна удобност, овој едноста�

Безвременски, елегантен и неверојатно стилски, потпетицата Грејсел од колекцијата на списанија...

Мора да имате во плакарот на секоја девојка! Со светлосни ригистони и сатенски горниот дел, овие впечатл

Колекцијата Mabella Hele By Journee е и разноврсна и стилска Овој класичен чевли има плетенка со детали за ланец и

Тип на затворање : Поштенски потпетици Тип на каиш : глужд Стил на пети : Отворено Сите мерења се приближн

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Овие потпетици на ленти за глуждот имаат елегантна ПУ Горна и потпетица на Стилето за да додадат допир н

Наменети за удобност и стил, овие потпетици за возрасни имаат лента за глуждот и отворена пети и имаат л�

Завршете го вашиот викенд поглед со овие потпетици на стилото Одликувајќи се со лента, дизајн со отворе�

Без напор, но покачен, потпетиците на Маевали од колекцијата на списанија Овој стилето на лизгање има ме

Овие борбени чизми на платформата се удобни со дното на ПУ пена Овие чизми за платформа со чипка и стил н

Петиците за маче од Кристина од колекцијата ournournee ќе бидат чевли што ве привлекува комплименти, зајакну

Излезете во стил оваа сезона во овие жестоки едвајпејачки сандали Одликувајќи се со потпетица и чипка н

Ова лизгање на стилето со каиш, запишан во rhinestones, несомнено ќе стане во центарот на вниманието...

Витезните стилети на Courtee Collection имаат модерни сатенски горе и каиш за шлаканица, што ги прави совршена п�

Оливија Сарабет Аутсол Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја г

Петиците на колекцијата на ournourneeир, пакуваат удар со нивниот дизајн со зашилени пети Опремени со удобна

Колекцијата Маркела од Journee е нашата најмногу стилска пета до денес Оваа зашеметувачка пета, која има са

Изгледот на високо ниво што е сигурен дека ќе фати комплименти на вашиот следен голем настан Колекцијат

Нашите сандали со потпетици на стилоти се совршени за канализирање на вашиот внатрешен танчер...

Овие уникатни поволни сандали со потпетици со потпетици се карактеризираат со римски стил на чевли, вис

Во колекцијата Hazzl потпетици од Journee, сигурно е да бидете belle на топката Меката веганска кожа и 4 мм удобна

Scroll