Новак
Без граници јуниори го врзаат метален фустан

Без граници јуниори го врзаат метален фустан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Разновиден стил со еден и направен од без граници. Овој фустан со чипка се одликува со ракави со балон и е дизајниран со сјајни метални предива. Совршено за сезоната на празници и пошироко, овој фустан е одличен стил со разноврсно спарување-поставете го со хулахопки во студена ноќ и додадете го омилениот пар или чизми во мешавината. Исклучиво на. Материјал : 66% рајон/31% полиестер/3% метални навој. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : мини должина; над коленото. Затворање : стил на пуловер; детали за чипка. Ракави : долги ракави со балон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; плетете тело со метални навој. На јуниорите се наметнува метален фустан од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бидете удобни и симпатични со ова, без граници фустан од велур Останете трендовски и пријатни во постуд�

Стилирани со важничења што продолжуваат засекогаш, избришаниот мини фустан на Scoop се влева без напор во

Да изгледате добро е без напор со Terra 31 ”долго од центарот на вратот за големина 1x Затворање : стил на пул

Овој фустан од половината од капчиња од половината од без граници е симпатично, флертно едно парче што т

Долги ракави и квадратен врат додаваат вечен ретро стил на ткаен кадифено мини фустан Канал гроздоберш�

Ажурирајте ја вашата секојдневна гардероба без граници со поштенски фустан Овој уникатен фустан има Vв�

Мекиот летен стил точно за сончеви денови и пријатни ноќи, ова копче предниот фустан од без граници ги п�

Одење… за работа, за игра, за секој ден Фустанот за смена на слободното склопување ги одржува работите е

Барате софистициран начин да носите поп боја? Мини фустан од 80 тите е ваш одговор Мини фустани за печате�

САД Поло Асн Предниот фустан на копчето нуди лесен стил за секојдневно носење Приближно Омилени мерења

Едноставно, лесен и стилски Опуштете се во негужва вибрација на времето и фустанот за кратки ракави на TR

Современиот фустан со специјална пригода, се случува насекаде каде што правите во стил Прекрасна драпе�

Еве нов стилски главен дел за вашата гардероба Фустанот за маици на Ела Самани е мек, удобен и разноврсе�

Овој забавен и флерт додаток на вашата гардероба ги проверува сите кутии Со кратки ракави за мафини и на

Лизгајте се во нашиот омилен фустан со тока без граници изглед што сакате да го носите цела сезона! Одли

Носете го ова четиринаесетто место женско вишок фустан со флип, каде и да сакате! Овој фустан е доволно р

Одете без ракави со овој далеку од основниот плетен фустан од без граници Изработен во двотон двоен пле�

Канализирајте го внатрешниот стил на Y2 K со овој совршен кариран, фустан од каросерија и маица поставени

Направете изјава во овој фустан од каросерија од чипка Одликувајќи се со лушпано деколте и направено од

Зафатете ја сезоната во овој разигран мини фустан со долги ракави од лажичка Полн со важничења, овој фус

Копче за ракави за капаче на вратот на жените, слоевито цветно мини облекување со цветање во вашиот чеко

Овој прекрасен, шик, цветен печатен, женски фустан без ракави од BCBG Париз е дизајниран со неверојатен, ун

Печатениот ткаен фустан на времето и Тру има проточно здолниште и деколте на екипажот што ќе ласка цело

Започнете ја топлата сезона во фустан од капчиња од капчиња без граници Совршен пролетен фустан, се одл�

Scroll