Новак
Време и време, женски фустан без ракави на коленото, без ракави

Време и време, женски фустан без ракави на коленото, без ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 358.08

Печатениот ткаен фустан на времето и Тру има проточно здолниште и деколте на екипажот што ќе ласка цело лето. Опуштеното вклопување ве одржува удобно во сончеви денови, додека слатките отпечатоци нудат тренд на вистински изглед на слободни денови. Исклучиво на. Материјал : 72% Рејон/28% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ниво на дизајн; печатење на сите. Печатен ткаен фустан за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој фустан за зачувување од Мадден NYујорк ги кажува сите вистински работи чувајте го флерт и прекрасе�

Да изгледате добро е без напор со Terra 31 ”долго од центарот на вратот за големина 1x Затворање : стил на пул

Елоквиите елементи се менуваат фустанот се одликува со чисти, едноставни линии и ласкаво, удобно вклопу

Овој прекрасен, шик, цветен печатен, женски фустан без ракави од BCBG Париз е дизајниран со неверојатен, ун

Сончев ден повикува на спектакуларен фустан и без никакви фустани без ракави на границите не е само бил�

Направете го вашиот ден полесен со тоа што ќе започнете со пушаниот мини фустан на бесплатното склопува

Еве нов стилски главен дел за вашата гардероба Фустанот за маици на Ела Самани е мек, удобен и разноврсе�

Започнете ја топлата сезона во фустан од капчиња од капчиња без граници Совршен пролетен фустан, се одл�

Симпатична и ласкававо inубување во loveубов без фустан од предниот дел од границите Силуетата Алинија из�

Нашите јуниори фустан од бебиња без граници е совршен фустан за речиси секоја пригода Освежете ја вашат

Направете изјава во овој фустан од каросерија од чипка Одликувајќи се со лушпано деколте и направено од

Одење… за работа, за игра, за секој ден Фустанот за смена на слободното склопување ги одржува работите е

Добар избор за вашата гардероба, цветно печатење секогаш ќе биде во тренд Добар избор за вашата гардеро�

Лизгајте се во нашиот омилен фустан со тока без граници изглед што сакате да го носите цела сезона! Одли

Стилирани со важничења што продолжуваат засекогаш, избришаниот мини фустан на Scoop се влева без напор во

Од обични привлекувачи до преодни сценарија од ден во ноќ, кажете му здраво на вашиот нов фустан од може

Фустанот за замав на ракав на Дерек срце е најлесниот начин да останете удобни и симпатични во текот на �

Тренддесно надвор од рамо фустанот од без граници е свежо преземање на сезонски стил Спарете го со пати�

Можностите се бесконечни со времето и фустанот за бебиња на Тру Не напорен стил кој се облекува со накит

Има нешто за Рафлс што веднаш нè става во добро расположение Тие се толку малку дополнително што додава

Мекиот летен стил точно за сончеви денови и пријатни ноќи, овој мини фустан без ракави од без граници ги

Симпатична принт со став за лизгањенаииодење и го имате вашиот нов омилен фустан од без граници...

Долги ракави и квадратен врат додаваат вечен ретро стил на ткаен кадифено мини фустан...

Мекиот летен стил точно за сончеви денови и пријатни ноќи, ова копче предниот фустан од без граници ги п�

Носете го ова четиринаесетто место женско вишок фустан со флип, каде и да сакате! Овој фустан е доволно р

Вашиот пролетен фустан за сензација е тука! Влезете во новата сезона со овој симпатичен мини фустан од б

Дозволете ги празниците да започнат во овој забавен фустан со теми за Божиќ од без граници! Најчестото н

Слатка и женствена, овој фустан со трепет ракав од време и TRU е направен во лесна и ведра памучна мешавин�

Забавен и флерт, без мрежен фустан од границите не додава пизаза на вашиот изглед Codcon Fit ги гушка вашите �

Scroll