Новак
Topенска газа поп -врвот

Topенска газа поп -врвот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 399.68

Удобно како мета, но исто толку стилски како блуза, овој разноврсен женски газа од врвот од време и TRU е совршен додаток на вашата гардероба на топло време. Направено од ткаени ткаенини за дишење и лесна тежина, оваа кошула е мека на допир за да ве задржи пријатно од ден на ноќ. Одликувајќи се со деколте за мандарински и долги ракави, ќе ве одржи ладно кога времето ќе се загрее. Шадена шема на акцентот на каросеријата овој бохо-шик врв, додека пресечениот пресек може да ги ласкав областите на желудникот и колкот. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Time and Tru gauze Gauze Popover Top : Тело : 100% памук. Женска селска блуза. Ткаени плетени измислици на газа. Мандаринско деколте со 1/4 копче надолу. Долги ракави со копчиња со копчиња. Опуштено вклопување. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа капка туника на рамото од време и TRU има деколте на екипажот, паднато рамо, централниот преден цвест

Под контрола кратки ракави, женско ладно рамо, случајно каросерија Надвор од рамото, над коленото, миди �

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU Направено од суперме

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Проток и женствено, што не треба да се сака? Печатената туника на Pioneer Woman е крајно романтична, со лесен чу

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU Направено од суперме

Овој пат и врвот на ракавот Tru Puff создава забавно ажурирање на класичната мета Изработена во мека и удоб�

Оставете ја вашата гардероба да цвета со овој врвен кошула со цветни блузи од јака Врзана јака, цветен п�

Оваа туника со долг ракав ќе ги ласкави вашите криви на најубавиот начин Одликувајќи се со модни ракави

Предната и задната Vврат на овој плетенка со плетено плетено го зема вашиот стил на слоеви следното ниво

Времето и Tru Women's Women Rib Top, 3 пакет пакет е основен што мора да се има Доаѓајќи во пакет со вредност од три п�

Елегантно удобен врв што наскоро ќе стане ваш нов омилен! Одликувајќи се со лабава преголема вклопување

Залутајте се од обичните со асиметричен врв на туниката на коленото! Оваа блуза дава изјава уште од сами

Меки, лесни и подготвени за денот, времето и резервоарот на Хенли без ракави на Тру е разноврсен додаток

Оваа избледена слава Graphенски ранглан ракав Графички горе има одлично копче детали за задниот дел и заб�

Удобно и релаксирачко, цел ден, секој ден Овој термички врв од време и TRU е пријатно секојдневно додавање

Scroll