Новак
Време и време на женски плетен врвот на теренот

Време и време на женски плетен врвот на теренот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Бескрајни можности со времето и врвот на Tru's Turtleneck. Поставете го со блејзер за работен ден подготвен или лизгајте го на соло со пар фармерки за без напор случајна стил. Како и да е, вие одлучувате да го носите, знаеме дека ќе го сакате склопот на кривата и лесното одење со нешто што е на овој основен врв. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/38% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Деколте : Turtleneck. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : меко чувство. Turtleneck врвот за жените од време и Tru.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Направено од лесна получиста ткаенина во фитинг силуета, оваа елегантна чипка блуза е дизајнирана со чи

Победа за вашата графичка игра од фармерки со Софија со опуштено вклопување и симпатична, шарена печате

Елегантен и едноставен, ова стрижено рамо од време и TRU додава допир на фаб на вашиот омилен пар фармерки

Благодатна и елегантна, овој врв со виолетова цветна печатење има копче надолу и манжетна...

Без разлика дали е на карневал, фестивал, одмор, плажа или дури и тематска забава, сигурно ќе добиете мно�

Енергизирајте го вашето секојдневно облекување со овој жив врв од жените на Пионер Оваа мешана блуза за

Материјал : 65% Рејон / 35% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Моделот �

Што е подобро од една неверојатна Ками? Како за три! Прилагодливиот Cami на Time и Tru доаѓа во три пакувања за�

Вратете се и опуштете се во нова удобна графичка маица од Петто Сонце Овој голем Sur Tee има кратки ракави и

Оваа избледена слава Graphенски ранглан ракав Графички горе има одлично копче детали за задниот дел и заб�

Половина од половина ракави ја истакнуваат гроздобер женствена блуза во сончеви светли денови...

Полн со женски шарм, овој лажички врат од пионер е ништо друго освен основно Овој врв на кратки ракави на

Време и време на женското застој на ребрата на жените Создадете ги најтежните силуети со овој Body Suit од Tim

Овој трендовски и удобно високо ниско ниво на туника се одликува со проток на лабава силуета, спарена со

100% филамент полиестер Jerseyерси; Миси контурирана силуета со напредна страна и рамо; Aquafx за прикриени сво�

Овој мек и затегнат вграден резервоар од врвот од време и TRU е удобен како суштински основен и ја измазну

Времето и Tru Women's Women Rib Top, 3 пакет пакет е основен што мора да се има Доаѓајќи во пакет со вредност од три п�

Вкупна победа за вашата гардероба со оваа сублимација на врвот од концептите За fallуби се во ова лесно да

Разменете ги типичните екипи за време и долгиот ракав на вратот на вратот на Тру, вашиот плакар ќе ви се �

Додадете удобно и ласкаво парче во вашата дневна работа гардероба со овој врв на женска кариера...

Одете со протокот на Бохо во оваа боксерска кошула на ракав Долман од Ли Исклучителните женски детали в�

Сладок почеток на секој изглед, оваа блуза за трепет ракав од Pioneer Woman додава допир на женственост на сè с

Пролет напред во овие меки тимови од пионерската жена Изработена во плетена ткаенина, оваа разноврсна м

Покажете ја вашата живописна, жива страна со овој прилично печатен селанец од пионерската жена, во која

Scroll