Новак
Швајцарски технолошки женски екипаж на екипажот на врвот со долги ракави, 2 пакувања

Швајцарски технолошки женски екипаж на екипажот на врвот со долги ракави, 2 пакувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Кога времето ќе стане студено, покријте ги вашите бази. Ова е над основниот основен слој од швајцарскиот технологија, има долги ракави и класичен екипаж. Изработено во лесна ткаенина, овој врв на жените е обележан со својства за прикривање за да ви помогне да се исушите со материјал за истегнување за удобно чувство. Спарете го овој врв со основните слоеви на швајцарската технологија за топол почеток од глава до пети на вашиот ден! Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : влага за да помогне да се одржи ладно и суво. Baseенски основен слој од швајцарската технологија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Здраво нов омилен врв Времето и измиениот вафл на Времето го започнува вашиот обичен изглед во голема б�

Облечете се да импресионирате за совршен обичен паметен изглед со оваа разголена блуза Ruffled Trim обезбеду

Модерно ажурирање на класична силуета Овој врв со долг ракав од девет Обезбедете го забавниот преден пр

Womenенски преголем палета на долги ракави со долги ракави, лажички на вратот, врвни ракави, дизајн на бои,

Сè друго освен основно, овој пат и врвот без ракави се чувствува како вашата најудобна маица, направена �

Вратете се и опуштете се во нова удобна графичка маица од Петто Сонце Овој голем Sur Tee има кратки ракави и

Овој мек и затегнат вграден резервоар од врвот од време и TRU е удобен како суштински основен и ја измазну

Направено од лесна получиста ткаенина во фитинг силуета, оваа елегантна чипка блуза е дизајнирана со чи

Бескрајни можности со времето и врвот на Tru's Turtleneck Поставете го со блејзер за работен ден подготвен или �

Оставете ја вашата гардероба да цвета со овој врвен кошула со цветни блузи од јака Врзана јака, цветен п�

Theенската маица со долги ракави, пакет од 2 PCK од време и TRU е голема вредност! Деколтето за лажичка е ласка

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU Направено од суперме

Времето и Tru Women's Women Rib Top, 3 пакет пакет е основен што мора да се има Доаѓајќи во пакет со вредност од три п�

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU Направено од суперме

Вкупна победа за вашиот плакар со концепти за сублимација Овој лесен врв има опуштено вклопување, продо

Тренд вреди да се обидете : Долгиот Туника на В Чудо Луксузно свилено тело мешано со мек плетен грб и рак�

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

Проток и женствено, што не треба да се сака? Печатената туника на Pioneer Woman е крајно романтична, со лесен чу

Овој пат и елегантното тело на Тру дава завршување на вашата гардероба Ажурирано на основното тело со л�

Под контрола кратки ракави, женско ладно рамо, случајно каросерија Надвор од рамото, над коленото, миди �

Scroll