Новак
Единствени поволни цени за женски долги ракави на врвот на мрежи со камизол со камизол од шпагети

Единствени поволни цени за женски долги ракави на врвот на мрежи со камизол со камизол од шпагети

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Донесете меш текстури во вашата обична гардероба оваа сезона. Се сече од истегнување и сјајна ткаенина за тенок вклоп кој ја покажува вашата шармантна силуета. Дојдете со камизола од шпагети, која е многу погодно за да се совпадне. Спарете го со слаби фармерки и потпетици за совршена облека што излегува. Повод : собирање викенд, шопинг, улица, училиште, фотографија, клуб, забава, ден на Ноќта на вештерките, Божиќ, работа, канцеларија, секојдневно секојдневно, ноќно излегување, итн. Осигурете се дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мерење на моделот : Висина 5'6 ", градите 32,5 ", половината 24 3/8 инчи, колкот 34 5/8 инчи, тежина 104 фунти. Моделот се носи во големина на големината на Xs.body (во инчи) големина градите на градите гарнитура на половината ширина на рамото -33 25 - 14 3/4s - 35 27 - 15 1/4m 37 - - 29 - 15 3/4 L - 40 - - 32 - 16 3/8xl - 43 - 35 - - 17 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски долги ракави со долги ракави на врвот со врвот со лента со камизол од камизол : 95%полиестер 5%спандекс. Врвот : 60% полиамид 40% полиестер. Увезени. Врвот : чиста, тркалезна врат, работ на зелена салата, долг ракав. Камизола : Прилагодлива лента, В-врат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подигнете ја вашата колекција на основи за гардероба со оваа долга ракав од Time и Tru Изработено е од супер

Theенската маица со долги ракави, пакет од 2 PCK од време и TRU е голема вредност! Деколтето за лажичка е ласка

Бескрајни можности со времето и врвот на Tru's Turtleneck Поставете го со блејзер за работен ден подготвен или �

Вратете се и опуштете се во нова удобна графичка маица од Петто Сонце Овој голем Sur Tee има кратки ракави и

Телото, суштинско значење за гардеробата на секој моден lубовник Елегантниот цветен вез додава романти�

Овој пат и врвот на ракавот Tru Puff создава забавно ажурирање на класичната мета Изработена во мека и удоб�

Проток и женствено, што не треба да се сака? Печатената туника на Pioneer Woman е крајно романтична, со лесен чу

Времето и Tru Women's Women Rib Top, 3 пакет пакет е основен што мора да се има Доаѓајќи во пакет со вредност од три п�

Влезете во преродбата на Гингам со врвот без ракави на C Wonder Класичен изглед што е суштински додаток на с

Оставете ја вашата гардероба да цвета со овој врвен кошула со цветни блузи од јака Врзана јака, цветен п�

Елегантно удобен врв што наскоро ќе стане ваш нов омилен! Одликувајќи се со лабава преголема вклопување

Оваа капка туника на рамото од време и TRU има деколте на екипажот, паднато рамо, централниот преден цвест

Се сеќавате кога бркате камион за сладолед беше на врвот на списокот што треба да направи? Терито за тер�

Thereенската термичка маица за време и TRU е совршена секојдневна мета Фронтот Хенли е многу ласкав, додека

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење...

Плочата на предните копчиња и јаката го истакнува овој врв без ракави од поглавја Дизајнирано во обичен

Меки, лесни и подготвени за денот, времето и резервоарот на Хенли без ракави на Тру е разноврсен додаток

Направено од лесна получиста ткаенина во фитинг силуета, оваа елегантна чипка блуза е дизајнирана со чи

Овој мек и затегнат вграден резервоар од врвот од време и TRU е удобен како суштински основен и ја измазну

Лесен додаток на кој било изглед, овој кардиган со ракав со должина на лактот за жени е одличен главен га

Совршена опција за работните денови и викендите на сонцето, во која има симпатична јака на Питер Пан и д�

Во живо Loveубов Color ОДГОВОР ОВОЈ ТЕЕ до смрт и сè уште ќе ја задржи својата боја и форма! Суптилна, кошула з

Вкупна победа за вашиот плакар со концепти за сублимација Овој лесен врв има опуштено вклопување, продо

Што е подобро од една неверојатна Ками? Како за три! Прилагодливиот Cami на Time и Tru доаѓа во три пакувања за�

Ова тајно богатство на ребрата плетено врвот е толку пријатно и удобно во секој пат На секоја салон гард

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Елегантен и едноставен, ова стрижено рамо од време и TRU додава допир на фаб на вашиот омилен пар фармерки

Вкупна победа за вашата гардероба со овој врв на сублимација За fallуби се во ова лесно да се носи парче за

Кратки ракави на Ли Ридерс Плеј Поло прави солиден додаток на женската колекција на основна облека Овој

Scroll