Новак
Облека за удобност, женски долг ракав на коленото, асиметричен врв на туника

Облека за удобност, женски долг ракав на коленото, асиметричен врв на туника

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.84

Залутајте се од обичните со асиметричен врв на туниката на коленото! Оваа блуза дава изјава уште од самиот почеток со дополнителна долга нерамна хелија. Инаку едноставниот врв на туника има долги ракави и заоблено деколте за лажичка. Оваа долга туника парови совршено со хеланки или фармерки., R0132017 направен во САД направен во САД 24/7 удобност облека за женски долги ракави на коленото со должина на коленото.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа туника со долг ракав ќе ги ласкави вашите криви на најубавиот начин Одликувајќи се со модни ракави

Надвор од основниот со женски допир, запознајте го вашиот нов омилен врв од Pioneer Woman, со кратки ракави со �

Овој мек и затегнат вграден резервоар од врвот од време и TRU е удобен како суштински основен и ја измазну

Вратете се и опуштете се во нова удобна графичка маица од Петто Сонце Овој голем Sur Tee има кратки ракави и

Theенската маица со долги ракави, пакет од 2 PCK од време и TRU е голема вредност! Деколтето за лажичка е ласка

За порелаксиран изглед за време на викендот, одете со нешто гази Овој врв на лесни копчиња има затрупана

Телото, суштинско значење за гардеробата на секој моден lубовник Елегантниот цветен вез додава романти�

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

Донесете меш текстури во вашата обична гардероба оваа сезона Се сече од истегнување и сјајна ткаенина з

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU Направено од суперме

Удобно и релаксирачко, цел ден, секој ден Овој термички врв од време и TRU е пријатно секојдневно додавање

Тренд вреди да се обидете : Долгиот Туника на В Чудо Луксузно свилено тело мешано со мек плетен грб и рак�

Весен врв со акценти на шутли и исто како што ја имате вашата нова да ја барате сезоната Врвот на вратот �

Пополнувањето на најважните работи е лесно со времето и 2пакетите на Tru на маици со екипаж...

Кратки ракави на Ли Ридерс Плеј Поло прави солиден додаток на женската колекција на основна облека...

Scroll