Новак
Време и време на женски женски врвот

Време и време на женски женски врвот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 351.84

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност што можете лесно да се облечете или надолу. Парот под блејзер за работа и облечете ги вашите омилени фармерки со темно миење кога се упативте кон викендот. Turtleneck Top For Women From Time и Tru приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. опремена. Turtleneck. 55% памук/37% модал/8% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нов спин на стариот верен, овој долг ракав извезен фланел од пионерската жена може да се пофали со контр�

Во живо Loveубов Color ОДГОВОР ОВОЈ ТЕЕ до смрт и сè уште ќе ја задржи својата боја и форма! Суптилна, кошула з

Theенската маица со долги ракави, пакет од 2 PCK од време и TRU е голема вредност! Деколтето за лажичка е ласка

Класичен моден женски туничен врв за тие жешки денови на летото Направено од лесна, истегната и дише тка

Времето и Tru Women's Women Rib Top, 3 пакет пакет е основен што мора да се има Доаѓајќи во пакет со вредност од три п�

Плочата на предните копчиња и јаката го истакнува овој врв без ракави од поглавја Дизајнирано во обичен

Влезете во преродбата на Гингам со врвот без ракави на C Wonder Класичен изглед што е суштински додаток на с

Весен врв со акценти на шутли и исто како што ја имате вашата нова да ја барате сезоната Врвот на вратот �

Елегантен и едноставен, ова стрижено рамо од време и TRU додава допир на фаб на вашиот омилен пар фармерки

Бескрајни можности со времето и врвот на Tru's Turtleneck Поставете го со блејзер за работен ден подготвен или �

Thereенската термичка маица за време и TRU е совршена секојдневна мета Фронтот Хенли е многу ласкав, додека

Совршена опција за работните денови и викендите на сонцето, во која има симпатична јака на Питер Пан и д�

Надвор од основниот со женски допир, запознајте го вашиот нов омилен врв од Pioneer Woman, со кратки ракави со �

Здраво нов омилен врв Времето и измиениот вафл на Времето го започнува вашиот обичен изглед во голема б�

Удобно и релаксирачко, цел ден, секој ден Овој термички врв од време и TRU е пријатно секојдневно додавање

Кошулите со копчињата се карактеризираат со слатка шема на полкови во форма на срце и елегантни долги р�

Овој пат и елегантното тело на Тру дава завршување на вашата гардероба Ажурирано на основното тело со л�

За порелаксиран изглед за време на викендот, одете со нешто гази Овој врв на лесни копчиња има затрупана

Овој пат и врвот на ракавот Tru Puff создава забавно ажурирање на класичната мета Изработена во мека и удоб�

Залутајте се од обичните со асиметричен врв на туниката на коленото! Оваа блуза дава изјава уште од сами

Scroll