Новак
Уникатни поволни цени за преголемиот дел од долгиот ракав за лажички на вратот на вратот на вратот

Уникатни поволни цени за преголемиот дел од долгиот ракав за лажички на вратот на вратот на вратот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Womenенски преголем палета на долги ракави со долги ракави, лажички на вратот, врвни ракави, дизајн на бои, и преголемо вклопување, овој врв на туника е удобен и симпатичен, совршен за есенски и зимски денови. Носете го со хеланки или слаби фармерки. 95% полиестер, 5% спандекс. Долги ракави. Блок во боја. Ракави ракави. Women'sенски Туника Топ. Машинско миење внатре. Моделот носи во големина xs (висина : 5'3 ", градите : 33 инчи, половината : 25 1/4 инчи, колк : 35 3/8 инчи). Графикон за големина на тело (во инчи) големина градите на градите Girth на половината Хип - Ширина на рамото 33 - 25 35 1/2 - 14 3/4s - - 35 - 27 37 1/2 - 15 1/4m - 37 - 29- - 39 1/2 - 15 3/4 L 40 - 32 42 1/2 - 16 3/8xl 43 - 35 - - 45 1/2 17.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Совршено за обичната пригода Печатениот селанец на Beach Lunch Lounge е тренд, удобен додаток на вашата гардеро�

Останете топло во ова класично време и влечете го копчето за женско руно надолу Направено е од супермек�

Овој пат и врвот на ракавот Tru Puff создава забавно ажурирање на класичната мета Изработена во мека и удоб�

Под контрола кратки ракави, женско ладно рамо, случајно каросерија Надвор од рамото, над коленото, миди �

Меки, лесни и подготвени за денот, времето и резервоарот на Хенли без ракави на Тру е разноврсен додаток

Thereенската термичка маица за време и TRU е совршена секојдневна мета Фронтот Хенли е многу ласкав, додека

Овој пат и елегантното тело на Тру дава завршување на вашата гардероба Ажурирано на основното тело со л�

Оваа капка туника на рамото од време и TRU има деколте на екипажот, паднато рамо, централниот преден цвест

Вратете се и опуштете се во нова удобна графичка маица од Петто Сонце Овој голем Sur Tee има кратки ракави и

Совршена опција за работните денови и викендите на сонцето, во која има симпатична јака на Питер Пан и д�

Предната и задната Vврат на овој плетенка со плетено плетено го зема вашиот стил на слоеви следното ниво

Елегантно удобен врв што наскоро ќе стане ваш нов омилен! Одликувајќи се со лабава преголема вклопување

Весен врв со акценти на шутли и исто како што ја имате вашата нова да ја барате сезоната Врвот на вратот �

Scroll