Новак
Nuloom Roselle Bohemian граничи со површина за перење, 5 '8', праска

Nuloom Roselle Bohemian граничи со површина за перење, 5 '8', праска

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 974.72

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим во областа, се создаде нулом за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста. Nuloom Roselle Bohemian граничи со машина за перење машина. Машината направена. Направено во Кина. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : платно што не се лизга. Поставување : затворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, канцеларија, кујна, бања, влез, расадник / детска соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Со богати, живи бои направени за да одговараат на денешниот декор и најразлични цветни и геометриски об�

Допир на креативност и убавина за вашите подови и wallsидови Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и у

Колекцијата „Авалон Дом Сабине“ ја рекреира суштината на една од еден вид антички рачен килим со ажури

Современи фиенти, обединете се Време е за косилинг блок килим од колекцијата на Месечината нашиот одго�

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 4 'x 6' Maroon Red Lake House Најдобра куќа за куќи од нашата к�

Совршено измешаната волна од Нов Зеланд е рачно засилена во длабоко заситени бои и прекрасни дизајни...

Создадете ладно крајбрежно опкружување во вашиот дом со едноставно Daisy 8 'x 10' Taupe Bowling Pins килим од колекци�

Чекор во удобност со мекиот текстура на овој килим со цврста област Познат по својот свилен мек и непрол

Scroll