Новак
Nuloom Roselle Bohemian граничи со површина за перење, 5 '8', праска

Nuloom Roselle Bohemian граничи со површина за перење, 5 '8', праска

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 974.72

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим во областа, се создаде нулом за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста. Nuloom Roselle Bohemian граничи со машина за перење машина. Машината направена. Направено во Кина. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : платно што не се лизга. Поставување : затворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, канцеларија, кујна, бања, влез, расадник / детска соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Совршено измешаната волна од Нов Зеланд е рачно засилена во длабоко заситени бои и прекрасни дизајни...

Стилизирајте го секој простор со килимот на Blue Claremont Home Mohawk, достапен во големина 5 'x 7' Сината палета на б�

Колекцијата „Авалон Дом Сабине“ ја рекреира суштината на една од еден вид антички рачен килим со ажури

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 4 'x 6' Maroon Red Lake House Најдобра куќа за куќи од нашата к�

Сложениот дизајн и покаченото натрупување ветуваат визуелен интерес, додека меките предива се чувству�

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Донесете чувство на спокојство право во вашиот дом! Има еден цел свет под нозете во овој напорен килим, с

Потрошувачите бараат текстура и мека рака и килимот за племенски подрачје Дом Даница Даница Винтиџ, со �

Визионерската колекција се вклопува во нова ера во оригинален спин на класика Оваа колекција е прилаго�

Со богати, живи бои направени за да одговараат на денешниот декор и најразлични цветни и геометриски об�

Направено од 100% кокос во Индија, овој доормат е исклучително издржлив и изграден за да издржи на отворен

Овој раскошен килим е дизајниран како безвременско уметничко дело со својот суптилен дизајн и избледен

Килимите го разубавуваат секој дом, но одвојуваат тепање од секојдневниот живот За среќа, чистењето на �

Зачудувачки комплетно детален преоден дизајн ќе го збогати секој декор на просторијата Топлите и неутр

Поставете ги тие чевли и имајте седиште на убаво изработениот напорен килим од Нулум Можете да заборави

Уживајте во нов стил оваа сезона со Simply Daisy 5 'X 7' Shark Blue Big Star reg од нашата фанки џанки колекција...

Допир на креативност и убавина за вашите подови и wallsидови Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и у

Почудувачка комбинација на бои и модели на вкрстена форма се појавува во SEVAS Multi Овој килим прекрасна гр

Освежете го вашиот декор со колекцијата на килими Кендал област од дома Динамикс Оваа колекција на кили

Со своите неутрални бои и богато текстурирани ткаени, овие килими се идеален додаток на вашата дневна с�

Колекцијата Силвана ги прикажува елегантно потресените традиционални дизајни на килими во печатена ко

Колекцијата „Авалон Дом Сабине“ ја рекреира суштината на една од еден вид антички рачен килим со ажури

Вие не можете да патувате низ Тексас без да гледате дека возачите застануваат на фотооп во поле на Bluebonnet

Овој производ слави едноставност и елеганција Природното, мешано волно влакно од Нов Зеланд е рачно зан

Машински изработени во Турција со ултрамек полипропилен, оваа динамична шема е полна со височини и падо

Колекцијата Carmine е моќност на полипропилен и полиестер Полипропилен е формулиран за супер мека рака дод

Не само што оваа привлечна колекција обезбедува години на заштита на подот и апсорпција на звук, туку не

Современи фиенти, обединете се Време е за косилинг блок килим од колекцијата на Месечината нашиот одго�

Трендовски и привлечен, колекцијата „Декор“ е исклучителен и убав асортиман на трендовски килими Со в�

Семејно пријателско по дизајн, овие разноврсни килими на подрачјето веднаш додаваат стил и функција на

Scroll