Новак
4 '6' Едноставно Дејзи Фармхаус што ја штиклира фармата куќа, килим, јајце жолчка жолта

4 '6' Едноставно Дејзи Фармхаус што ја штиклира фармата куќа, килим, јајце жолчка жолта

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 973.92

Добредојдовте на изобилството на градината во вашиот дом со едноставно маргаритка 4 'x 6' жолчна жолчка жолта куќа што килими од колекцијата на пазарот на нашите земјоделци. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за да го оживеете вашиот декор на отворено. Обложена поддршка за отпорна на лизгање. Брзо сушење конструкција. Цврст, дизајн на лежење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа безвременска шарена шема ќе додаде карактер и шарм на кој било простор Овој 100% памучен килим е лесе

Освежете го вашиот декор со колекцијата на килими Кендал област од дома Динамикс Оваа колекција на кили

Создадете ладно крајбрежно опкружување во вашиот дом со едноставно Daisy 8 'x 10' правлив чад со голем килим �

Зачудувачки комплетно детален преоден дизајн ќе го збогати секој декор на просторијата...

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Допир на креативност и убавина за вашите подови и wallsидови Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и у

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Фузија на моден дизајн напред и безвременски вкус, колекцијата „Серенада“ во студиото Карастан зборув

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Постигнувајќи безвременски тренд што ќе одговара и на вашите простории во затворен и на отворено, колек

Совршено измешаната волна од Нов Зеланд е рачно засилена во длабоко заситени бои и прекрасни дизајни До

Поставете ги тие чевли и имајте седиште на убаво изработениот напорен килим од Нулум Можете да заборави

Стилизирајте го секој простор со килимот на Blue Claremont Home Mohawk, достапен во големина 5 'x 7' Сината палета на б�

Потрошувачите бараат текстура и мека рака и килимот за племенски подрачје Дом Даница Даница Винтиџ, со �

Ова е прекрасен килим за секој дом Thatе донесе совршена топлина на земјотресот што веднаш ќе создаде дом�

Овој производ слави едноставност и елеганција Природното, мешано волно влакно од Нов Зеланд е рачно зан

Додадете освежувачки преоден допир на вашиот кат со овој гроздобер килим за цвеќиња Меката палета на бо

Овој раскошен килим е дизајниран како безвременско уметничко дело со својот суптилен дизајн и избледен

Scroll