Новак
Без граници на долги ракави на јуниори, преден џемпер фустан

Без граници на долги ракави на јуниори, преден џемпер фустан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Сето тоа е во деталите со овој фустан за џемпери со долг ракав. Овој стил има силуета на каросеријата, предниот дел од пресврт со исечокот на клучот и да ги облече ракавите за стил на изработка. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опремена; тело. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Секоја текстура на ребрата; детали за пресврт и клуч на предната страна; Детали за чипка на ракави. Копчиња за пресврт на предниот дел од џемперот за жени од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Забавен и флерт, без мрежен фустан од границите не додава пизаза на вашиот изглед Codcon Fit ги гушка вашите �

Симпатична и ласкававо inубување во loveубов без фустан од предниот дел од границите Силуетата Алинија из�

Барате софистициран начин да носите поп боја? Мини фустан од 80 тите е ваш одговор Мини фустани за печате�

Да изгледате добро е без напор со Terra 31 ”долго од центарот на вратот за големина 1x Затворање : стил на пул

Стилирани со важничења што продолжуваат засекогаш, избришаниот мини фустан на Scoop се влева без напор во

Мекиот летен стил точно за сончеви денови и пријатни ноќи, ова копче предниот фустан од без граници ги п�

Овој фустан за зачувување од Мадден NYујорк ги кажува сите вистински работи чувајте го флерт и прекрасе�

Носете го ова четиринаесетто место женско вишок фустан со флип, каде и да сакате! Овој фустан е доволно р

Слатка и женствена, овој фустан со трепет ракав од време и TRU е направен во лесна и ведра памучна мешавин�

Елоквиите елементи се менуваат фустанот се одликува со чисти, едноставни линии и ласкаво, удобно вклопу

Разновиден стил со еден и направен од без граници Овој фустан со чипка се одликува со ракави со балон и е

Можностите се бесконечни со времето и фустанот за бебиња на Тру Не напорен стил кој се облекува со накит

Зафатете ја сезоната во овој разигран мини фустан со долги ракави од лажичка Полн со важничења, овој фус

Лизгајте се во нашиот омилен фустан со тока без граници изглед што сакате да го носите цела сезона! Одли

Овој лабав вклопен фустан без ракави со ракави со влечење ќе ги ласка сите фигури и е совршен за стилски

Нашите јуниори фустан од бебиња без граници е совршен фустан за речиси секоја пригода Освежете ја вашат

Вашиот пролетен фустан за сензација е тука! Влезете во новата сезона со овој симпатичен мини фустан од б

Можностите се бесконечни со времето и фустанот за бебиња на Тру Не напорен стил кој се облекува со накит

Ажурирајте ја вашата секојдневна гардероба без граници со поштенски фустан Овој уникатен фустан има Vв�

Сончев ден повикува на спектакуларен фустан и без никакви фустани без ракави на границите не е само бил�

Овој забавен и флерт додаток на вашата гардероба ги проверува сите кутии Со кратки ракави за мафини и на

Посебно шик, дружете се во фустан од кошула без граници за изглед што ве одржува на точка за секоја приго

Тренддесно надвор од рамо фустанот од без граници е свежо преземање на сезонски стил...

Топол ден, вечен фустан и сето тоа е толку лесно! Тера удира над коленото Затворање : стил на пуловер Рака

Мини фустан со долги ракави на време и Tru Women's Long Relly со 3 / 4 ракав има опуштено вклопување со 3 / 4 ракави и з�

Леснотијата на времето и ребрестиот фустан на Тру е непобитен Удобно и шик, овој фустан се лизга без нап�

Совршено за Божиќни денови, вечер за Ноќта на вештерките, матурска костум, тематски забави и космеј...

Мекиот летен стил точно за сончеви денови и пријатни ноќи, овој мини фустан без ракави од без граници ги

Печатениот ткаен фустан на времето и Тру има проточно здолниште и деколте на екипажот што ќе ласка цело

Бидете удобни и симпатични со ова, без граници фустан од велур Останете трендовски и пријатни во постуд�

Scroll