Новак
тоа багаж за легионско тркало што може да се прошири за проширување на багажниот багаж

тоа багаж за легионско тркало што може да се прошири за проширување на багажниот багаж

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2159.68

Понесете го следното патување со колекцијата Легија од тоа багаж! Овој сет на ултра лесна категорија носи стил, функција и разноврсност на следниот одмор во текот на ноќта или долг одмор. Комплетот е дизајниран со целосно обложен ентериер кој вклучува делител на патент центар, две ленти за вртење, џеб од поштенски мрежи и два џебови за лизгање. Овие надградени карактеристики се совршени за обезбедување и организирање на вашите работи за време на транзитот. Комплетот за багаж со 3 парчиња Легија со 3 парчиња од 8 тркала е од суштинско значење за вашето следно патување! Супериорна контрола на тркалото - Постојаниот дизајн и тестирање обезбедува перформанси на нашите тркала да ја водат индустријата. Средно парче : Севкупни димензии : 27,6 x 19,1 x 11,8 " + 3" EXP, димензии на случајот : 25 x 17,7 x 11,8 " + 3" EXP, 8,77 bs. Големо парче : Севкупни димензии : 31,5 x 21,9 x 13.4 " + 3" EXP, димензии на случајот : 29 x 20,5 x 13,4 " + 3" EXP, 11,29 bs. Централно отворање за организирање на пакување - Дизајнот на школка помага во одделни работи и обезбедува идеална рамна површина за пакување. Цврст систем на количка - Пробајте и тестирано тежок дизајн за да ги издржат строгостите на патувањето. Мало парче : Севкупни димензии : 21,3 x 13,8 x 9.4 " + 2,5" EXP, димензии на случајот : 18,5 x 13 x 9.4 " + 2,5" EXP, 6,46 lbs. Проширување на вселената од средина - ова обезбедува дополнителен простор до 25%, додека сè уште обезбедува стабилност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Секој аспект се разгледуваше при дизајнирање на оваа убавина; Организација, стил, удобност и издржливос

Патувајте како никогаш порано со Амка Спирала Двоен спојници со 8 тркала се лизгаат без напор во која би�

Опишете Вклучен куфер супериорен квалитет, тивка работа, мултинасочен тивок тркала за вртење обезбедув

Американскиот Tourister 29 Inch Meridian Spinner Urright е дизајниран со стил и елеганција Тоа е паметен избор за вас и пот�

Овој багаж е натоварен со одлични карактеристики, обезбедувајќи разноврсност од која било причина што �

Нашиот багаж ме однесе, има голем случај на скитници . само ве молам да го резервирате тоа патување и да з

Патувајте во стил со американскиот туристички багаж Американскиот Туристер е официјален багаж на Волт

Никогаш не губете од видот на вашиот куфер со колекцијата Флуро од тоа багаж Флуоресцентната надворешн�

Нашиот багаж ме однесе, има голем случај на скитници . само ве молам да го резервирате тоа патување и да з

Само погледнете го багажот на нараквици на телото и ќе сонувате за одморалишта на плажа, апартмани за пл

Колекцијата за багаж Gramercy од Кенет Кол е лесна и издржлива Се одликува со систем за вртење со 4 тркала за

Патувајте го светот со американскиот зелен пат Нејзината тешка, но сепак лесна, хардшел гарантира дека �

Брзо идентификувајте го вашиот багаж со неговиот уникатен гроздобер изглед Секој аспект се разгледува�

Ipack 20инчниот вртеж на хардсајд ја спојува модата и издржливоста во едно носење Одлично е за автомобил ил

Воведување на истовремено 31 "Softside Checked Spinner од него багаж Оваа колекција го нуди системот за врски CarryTowtm U

Оваа тркалање исправено од 20 ”има 4 тркала за вртење со лесен леб, телескопска рачка за заклучување, рач�

Американски флаер Барнум 6ПЦ постави леопард црвен (17 "дуфел, 18 ', 21 ", 25 "28 " + 311 торба) Американски флаер 5па�

Брзина низ терминалот со двопарчиња за проширување на багажот за шифрирање поставен од Изборот на патн�

Заштитете ги вашите лични работи додека патувате со овој солиден, но сепак стилски тврд багаж на Пирсон

Колман Newу Риџлин со 3 парчиња солиден багаж го олеснува и удобно патувањето Со 100 години наследство во к�

Scroll