Новак
Исечете го телото на плетениот долг ракав

Исечете го телото на плетениот долг ракав

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 321.44

Ние ги ажурираме 70 -тите години со долгиот ракав на лажицата. Ние го сакаме елегантниот, curveубител на кривата што го прави овој врв толку лесен за слој и совршен натпревар со сите ваши стилови на високи половини. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер; Затворање на дното. Ракави : Долги ракави со манжетни со три копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : стил на грб; Ребрестиот текст. Плутете го телото на тестото за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вклучете го вашиот волумен на стилот во овој преголем врв од лажичката што тече со шутли и бел, разнишан�

Сето тоа е во деталите со врвот на завиткување на долги ракави на Scoop со паметен шал јака и контраст Искл�

Дајте го вашиот следен изглед на третманот со задебелен рамо со маицата со рамо на лажичката Само висти�

Овој плетен избор е летна сензација! Резервоарот за џемпери на Scoop може да се облече нагоре или надолу д�

Летна сензација : лесен селанец од лажичка со Лејси, Руфл Трима Топ што работи со вашиот обичен, како и по

Додадете го WOW факторот со вртење на главата, привлечен и темелно модерен исмејувачки врат од вратот од �

Совршена комбинација на професионална и игра, овој печатен врв од лажичка е дизајниран со модерен лак и

Плови како пеперутка и заповедајте го вниманието како кралица во оваа селска блуза од лента Лурекс од л�

Искористете го контрастот со долги ракави на жените, испечатен селанец Лесен и воздушен, ветре низ ваши�

Пакер нагоре! Бакнете го вчерашниот стил на збогум и освежете се за падот со овој пулвер желка од лажичк�

Исечете го женскиот долг ракав, плетете го врвот на вафли Поминете го денот во мекоста на плетениот вафл

Земајќи минимален стил до максимум, плетениот резервоар на Scoop е остварен сон Одете на сеопфатен сет на �

Овој женски џемпер без ракави со ракави од Scoop е совршен и за носење самостојно или под вашите омилени ка

Плови како пеперутка и заповедајте го вниманието како кралица во оваа селска блуза од лента Лурекс од л�

Денимската блуза на вратоврска на Scoop е нашиот нов омилен начин да направите дресови со тексас Изработе�

Исечете го женскиот ракав ракав на плоштад вратот селанец Вака летото : лесен селанец од лажичка во женс

Сраќајќи го изгледот на атлетизмот, високиот пуловер на вратот на Scoop ни ги дава сите чувства Изработено

Ракавите на изјавите се толку сега Поставете ја јачината на звукот со врвот на ракавот за балони на лажи

Кога е време, размислете надвор од кутијата со плетење со плескавици Зголемена обична, со софистицирана

Сјај од ден на ноќ во овој без напор стилски врвот на вратот на вратот од лажичка Воздушно е да ве одржув�

Корицата на иконскиот албум на Abbey Road додава убав спин на вашиот рокенрол стил со оваа графичка маица од

Boho и Breezy, Peaft Peplum Peplum Top става пролет во вашиот чекор низ секоја сезона Смешен фронт му дава на овој врв ма�

Сраќајќи го изгледот на атлетизмот, високиот пуловер на вратот на Scoop ни ги дава сите чувства Изработено

КУЕ РЕБЕЛЕ ИВЕТЕ И РАБОТИТЕ ВО ГРАФИЧКИОТ НА БИЛИОТ ИДОЛОТ, изработен во удобен памук и со опуштено вкло

Вие + овој врв = неограничени можности Креирај зрачен изглед со овој цветен печатен врв од лажичка со тре

Летото издание : Врвот на Олприклучокот од лажичка со флертична трим и чувство на лесна категорија Искл�

Модата помина некаде над виножитото со овој техничар измиен мета со повеќебојно графичко печатење и по�

Вашиот безгрижен дух го повикува овој бохо врвот од лажичка! Блузата со блусон манжетна е дефинитивен и�

Scroll