Новак
Бесплатно собрание за маж со долги ракави со текстура со текстура со текстура

Бесплатно собрание за маж со долги ракави со текстура со текстура со текстура

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Обична удобност и безвременски стил - Текстурираната маичка со текстура на Jerseyерси собрание има мека плетена конструкција и детали за шамбрајски детали за плакетата и деколте за покачен изглед и чувство. Материјал : 54% органски памук/46% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : зашилена јака. Затворање : стил на пуловер; Плакета со три копчиња. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Chambray Trim at Placket, Inside јака и задниот јарем; детали за странични отпадоци. Бесплатно собрание Поло со долг ракав за мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дишење и лесна, американскиот Поло Асн Машка меѓусебна маица со полови кошула ќе ви оди кога времето ќе �

Класичен главен дел за вашата гардероба Оваа цврста поло маица од Chaps е испробана и вистинска стил напра

Основно, што е ништо друго освен, Пике Поло 2пакет на Georgeорџ ја исполнува вашата гардероба со крајна удоб

Понекогаш симетријата не е неопходна за работите да изгледаат феноменални Внесете го нашиот асиметрич�

Третка и забавно, ќе го сакате начинот на кој оваа кошула со кратки ракави од Бен Хоган ви помага да се ис

Кој вели дека убав стил не може да биде удобен? Овој Поло за изведба на Расел за мажи има влага за да се од

Разновидна и згодна од работа до викенд оваа пик поло маица од бесплатното склопување е класичен стил ш

Полиран и убав Оваа машка маичка со кратки ракави од Georgeорџ е направена во мека, дише ткаенина Карактери

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло Оваа супер мек

Оваа поло маица од Georgeорџ не е ништо како ништо друго што го поседувате, направено од текстурирани преди

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машки моден поло Оваа мека, шарена кош�

На курсот или исклучувањето, изградбата на изградбата со кратки ракави на Бен Хоган е совршен баланс на

100% полиестер; чиста завршена плоча со три копчиња со засилена кутија на дното; контурирана јака за завар

Ден или ноќ секое време е вистинското време за маичката на Georgeорџ Поло Полиран, но сепак обичен, овој бе�

Издвоите на преполн терен за голф во оваа маичка со кратки ракави од Бен Хоган Полиестер ја прави оваа к�

Овој простран пуловер е направен со ткаенина за влага за да ве одржува кул и удобно цел ден на теренот за

Scroll