Новак
Вестон дома Шапел вртливата цреша завршена контра висина столче, беж постелнина

Вестон дома Шапел вртливата цреша завршена контра висина столче, беж постелнина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4784.00

Оваа столица е одличен додаток на секоја област за јадење или бар. Изградена со цврста рамка од дрво, богата тапацир и уникатен дизајн во задниот дел. Исто така, постои вграден потпирач за подножје за да се обезбеди поддршка додека уживате во оброк или домаќин на собир. Со својот класичен дизајн, оваа столица е сигурна дека ќе оди со која било поставка на просторијата. Ве молиме, оставете мала боја и скала на девијацијата на моделот заради светлина и приказ. Големината може да варира малку како резултат на рачното мерење. Колекцијата „Вестсон дома“ опфаќа традиционални и преодни дизајни. Земајќи знаци од занаетчиско време, овие парчиња истовремено извлекуваат од испробаните и вистински корени и современи елементи. Кликнете за да видите повеќе. Вклучува една (1) столче од шалтер. Севкупни димензии : 18,9 инчи ширина x 19 in. Длабочина x 38 in. Висина. Димензии на седиштата : 16,4 инчи дијаметар x 24,9 in. Висина. Прстен потпирач за подножје за дополнителна удобност. Рамка со цреша. Седиштето со постелнина, беж постелнина. Елегантно дизајн на седиштето за движење назад. Седиште за вртење од 360 степени. Направено со гума од дрво, постелнина и пена. Потребно е собрание. Бродови во една (1) кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дајте му на вашиот простор веднаш, подигнете ме со ова вештачко дрво, кое може да се пофали со разновидни

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Изберете нови дизајни за сезоната на есен со Simply Daisy Simply Daisy Alexys Pet Mat од нашата цветна колекција на Floral Ов�

Уметник : Силвија Василевасубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано п

Меки, пријатни и совршен крај на денот, Спиењето на тајните богатства ве одржува удобни цела ноќ...

Овој уникатен сет на семејни пижами што одговара на поволни цени има класични божиќни букви, отпечатени

Мајкрософт Вавилон Пинбол! Неверојатно реална физика 9 различни режими на игра 6 оригинални табели...

Играјте класична претстава за игри на вашиот телевизор со ДВД игра со лозинка Ова издание ги комбинира �

Овошје на разбојната женска вафла термичка долна облека Vвратот на вратот за влага за губење на влага...

Уметник : Фридрих Предмет : Пејзажапестит : Традиционално производство Тип : галерија обвиткано платно у

Без разлика дали сте во движење или се релаксирате, овие стилски влечење на плетените панталони за џоге�

Оваа оригинална луѓе од дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ..

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Специфичен производ на производот ТИПЕ : КомпозитБули Вклучени : Без сијалица (и) Тип на сијалица : Скрие�

Свежите, смели ленти во контрастна сина и бела боја создаваат совршена основа за секое засолниште во сп�

Касетата за Washi е флексибилно лепило што го олеснува украсувањето и персонализирање на секој проект...

Запознајте го секојдневниот шетач, изграден за да го преземе секојдневниот живот, дизајниран и со родит

Ова е лесна комбинација на волна, најлон и еластична со мешавина од дишење и допир на еластичност за удо�

Снимајте неверојатни видеа и фотографии со ултра широки, широки и телефонски камери Снимајте ги вашите

** Потребна ви е помош за наоѓање на вистинскиот комплет за инсталација за вашето возило? Кликнете на Here T

Свиткан аголен дизајн, лесен за носење и употреба Вентилите без цевки можат ефикасно да спречат небезбе

Воинот Jeели Сандал од Оливија Милер Девојки има стил на гладијатор внимателно украсен со столпчиња и пр

Scroll