Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Клучни карактеристики и придобивки : Безбедно и удобно вклопување за атлетски животен стил на вклопување/свиткана кука за уво со флексибилни обвивки за рака околу надворешноста на увото за да ги одржувате слушалките на место додека работите надвор или играте спорт . ексклузивни технологии на возачи на чудовишта испорачуваат ненадминети удари на звукот на звукот Звук со јасност и моќ во кој било волумен. Вградениот сабвуфер пумпа масивен бас. Midrange Tweeter ги репродуцира ултра мазните вокали и јасни, јасни издигнувања . Слушајте ја музиката и околината безбедно без оглед дали трчате, пукате обрачи или велосипедизам, специјално дизајнираните слушалки ви овозможуваат да ги слушнете амбиенталните звуци додека одржувате целосна свесност во секое време . вградено- Во микрофон за повици без раце и вградениот микрофон на интернет Chats Controltalk ви овозможува да зборувате без раце на вашиот i Phone или паметен телефон. Дури работи и со онлајн гласовни или видео разговори на i Pad, i Phone или i Pod Touch . Што е вклучено : Слушалки за спортови на Monster Power Beats. Заштитна кутија, 3 пара совети за уво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој уникатен прстен за ангажман со три камен на Миабела Дијамант ќе ја направи вашата сакана да изглед�

Дарежливата гранична и цветна шема создаваат зачудувачки традиционален килим Живописно обоена со селе

Овие удобно меки, ткаенини со ткаенини се совршено преодно парче од вашата кујна до вашата дневна соба...

Оваа прекрасна апстрактна геометриска зелено и златно платно уметност се печати со употреба на највисо

Дајте им на кривините и вашата самодоверба поттик со потенок на бутот на Flexees Совршено за панталони што

Стандардни моторни производи STP124 Стандардни моторни производи STP124 Изолиран прстен терминал Тежок вини

Модерни рафали од црвена, жолта, розова, сина, портокалова и магента бои експлодираат над современото пл

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Палучете го вашиот автомобил и патувајте низ градот во стил со овој V.I.P Рамка за регистарска табличка со

Безбедно и удобно се прицврстува со затворач на прстенот Сите материјали се овластени точни според ста�

Доволно удобно за ноќно време, но дефинитивно е доволно симпатично за денот, што не треба да се сака за о�

Поставете лето во овој прилагодлив преден преден костим за капење со песок Отстранливи чаши Прилагодли

Барате секој ден, насекаде џемпер, едноставно не можете да живеете без? Jumperиркачот на екипажот на слобод

Овој стил на дневна соба го поставува лесно да се облече или полетува, што може да ви даде светло и еднос�

Здраво! Јас сум кремаста и миење на температурата и ви помагам да направите одлична уметност Јас сум без

Ситноста потврди со фустанот на чудо нација, со долги ракави на врвот и сет на облеки на хулахопки...

Панталони Saver Custom Fit 4 PC Car Floor Mat Постави за Ford Explorer 2015 : Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и пов

Роден да биде сакан Роден да биде див Alsивотните и нивните живеалишта се од витално значење за нашиот св�

Scroll