Новак
Е-табла за е-табла за мажи и големи мажи, големини до 5xl

Е-табла за е-табла за мажи и големи мажи, големини до 5xl

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 431.84

Сурфањето е горе! Подигнете го вашиот стил на пливање со овие крајни табли од Georgeорџ. Овие шорцеви за пливање на мажи имаат мека перформанси со четиринасочна ткаенина за истегнување со брзо сушење и UPF 50 својства за заштита на сонцето. Со фокус на леснотија и удобност, овој стил вклучува и приложена лагер за внатрешна мрежа, целосно еластична лента за задниот дел на половината, џебови на цвеќиња и функционален страничен карго џеб за мали најважни работи. Исклучиво на. Материјал : тело : 90% полиестер/10% спандекс; Поставена : 100% полиестерска мрежа. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична задна половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови, 1 функционален страничен карго џеб за мали најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Брза финиш на сува ткаенина; UPF 50 заштита од сонце; внатрешна мрежа за мрежи; Мека, истегната ткаенина за дополнителна удобност. Машки е-табла пливање стебла од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Дрво рамка, црна матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Не е случајно што уметничките режисери, уредниците �

Loveубовта победи и слави ја победата со овој беспрекорен прстен Глобално занаетчиство Миабела е кулмин�

Преклопување на круговите со различна големина слој еден на друг во ова апстрактно платно печатење од у

Повеќе еластични ленти го украсуваат вампирот на генезата, по лесна улица, со тоа што горниот дел функци

Чувајте ги вашите пари и картички организирани во нашиот класичен паричник Rocksax Дури и монетите се безб�

Додадете го стилското парче акцент што е подобар домови и градини Зелен кактус 20инчи од 20инчен перница �

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Додадете малку пламен во вашата гардероба со багажникот на Vellda од Brinley Co Овој заслепувачки нов стил е на�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Колекција на принцот Питер Флорална череп Краток ракав Графички маица Оваа удобна колекција на принцот

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Црна рамка, црна мат, акрилна трговска марка ликовна �

Scroll