Новак
Трговска марка ликовна уметност „Оди оди лисја од платно уметност од Крис Тејлор

Трговска марка ликовна уметност „Оди оди лисја од платно уметност од Крис Тејлор

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2601.60

000 слики годишно. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. - Големи зелени лисја над црвена позадина. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.Уметник : Крис Тејлорсјубјект : Флоралстил : Модерен и современо производ Тип : Галерија-обвиткано платно уметност Ова е подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има големи зелени лисја над црвена позадина. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Растејќи во западна Пенсилванија, нејзините родители на уметници беа огромни влијанија и таа се восхит�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со Уна Флор Втори од студиото Винвуд Студио, прекрасно парч

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalsивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Мала пти�

Подготвени за обесени презентации што се прикажани во различни големини, трговска марка ликовна уметно

Тема : животни Стил : Современа проповед Тип : златна украсна рамка, акрилна трговска марка ликовна уметн

Уметник : Claude Lorrainsubject : Panderstapestyle : Trational Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за обесено,

Уметник : Кејти Пертитсубјект : Типографија Стил : Модерни и современи производи Тип : Галеријаобвиткано

Уметник : Chariklia Zarris Предмет : Floral Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е

Подготвени за презентација без обесено, ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија им

Scroll