Новак
Покрив од јама од даб тава за оган за надворешно пушачи, 500D тешка ткаенина, водоотпорна, изолација од прашина и отпорен на сите временски услови, црна, 29,53 DIA 16.88 H

Покрив од јама од даб тава за оган за надворешно пушачи, 500D тешка ткаенина, водоотпорна, изолација од прашина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 249.44

Источен даб водоотпорен ПВЦ обложен шпорет за шпорет за 29 '' не'рѓосувачки јами од пожар, 100% отпорни на временски услови за пожарна пожарна обвивка, додатоци за оган јама за внатрешен двор, двор, палуба, градина и базен, црн траен материјал : изработен од премија, 500 D висока густина Тешка полиестерска ткаенина, која е издржлива, отпорна на рип и анти-кука, меѓу другите предности . Водоотпорна и отпорност на временски услови : Направено од ПВЦ облога, капакот на огнената јама е 100% отпорна на вода, заштитувајќи ја вашата огнена јама против сонце, дожд , ветер, снег, прашина и нечистотија. И има засилен врв дизајниран да помогне во спречувањето на водата да се акумулира на врвот на вашиот источен даб оган јама . Соодветна големина : Вистината на покритие е 29.53d x 16,88h инч, одговара на источниот даб 29 "шпорет на оган јама. е дизајниран да се вклопи во вашите огнени производи. Совршено е суштинско значење за вашиот шпорет на оган занадвор или задниот двор . ергономска и удобна рачка : трајната рачка на горниот дел од капакот на огнената јама ви овозможува лесно да го отстраните капакот од огнената јама . Преклопливо и лесно складирање : Кога не го користите капакот, може лесно да се склопи. Преклопете го и ставете го во кутија за палуби или плакарот. Може да се користи и за бесење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Академици и атлетика Пријателски, Училишната униформа на Училиштата за кратки ракави на „Wonder Nation“ е фа

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Дизајнирани со snazzy Stappy ладни рамења за допир на модерната т

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Potenza S001 RFT летни гуми од Bridgestone нудат одлично ракување и контрола во влажни или суви услови со ексклузивн�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Софистициран и неспоредлив, овој блескав прстен е совршен избор за секоја модерна жена во движење...

Покажете ја вашата поддршка за вашите омилени со духовен изглед со тоа што ја грабнавте оваа маица со че

Уметник : Абот Хандерсон Thayer Subject : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Арттис Подготвено за обесе

Оваа оригинална геометриска уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи пр�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll