Новак
Двојно пиво термофреш DBC SST кафе пивара W инка брави

Двојно пиво термофреш DBC SST кафе пивара W инка брави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Подгответе двојно повеќе кафе! Овој Bunn-O-Matic Dual Satellite Cafe Brewer поднесува неверојатни 18,9 литри совршено кафе на час и е идеален за бизниси со потрошувачка на кафе со голем волумен. Одликувајќи се со дигитален дисплеј кој контролира сè, од контрола на температурата до складирање на индивидуални рецепти за кафе. Екстракцијата на кафе е контролирана со пред-инфузија, пијалак на пулсот, контрола на температурата, голема глава на спреј и јачина на кафе се контролираат со променлива бајпас. Секој интерфејс на пулсот овозможува автоматско програмирање на пулсни рутини за најдобро во подготовка на кафе. Брузии 18,9 галони кафе на час. Заклучување на инка. Црна завршница. 120/240 волти. Дигитален интерфејс. Термички карафи се продаваат одделно. Должина на кабелот 28 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лесен плетен дизајн и привлечна шема се комбинираат за овој отворен фронт кардиган од време и TRU Вратете

Преносен генератор на комерцијално одделение DEK со тригодишна ограничена гаранција е препорачан генер�

Товарните џогери, некогаш дизајнирани за сабота леснотија, сега се гледаат насекаде од работа под Блејз

Повикувајќи ги сите loversубители на автомобили! Оваа супер мека, без ознака, графичка маица Chevrolet Camaro не е �

Материјал со висок квалитет : 100% природно покривање со гума од латекс; 96% памук+4% постава за спандекс...

Главните висечки панели за медалјон е ажурирање на вашето живеење, соба, спална соба или трпезарија со о

Дајте му на некој близок подарок за луксуз оваа празнична сезона со тоа што ќе ја заврши сезоната вашата

Raybestos RLine Rotors, OE замена на сопирачките ротори, 96381 R совпаѓање OE Fit, форма и функција обезбедуваат високо ни

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Совршен подарок за жени, вклучително и себе, мајка, сестра, сопруга, ќерка, баба, тетка, внука, пријател, д�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Кажете "namaste " на вашите нови омилени панталони за јога Со класичен преклопен лента за половината и ласка

Специфит на производи : Директен фиксација Продадена : Продадена индивидуално Конектор Пол : Femaleенски к�

Израмнете ја забавата и стилот со овој прекрасен резервоар за ребра од Wonder Nation Изработени во мека, ребре

Setsport Deluxe Aluminum Cook Set, 5парчиња Овој луксузен 5 парче полирано алуминиумски готвач поставен од Stansport ги има �

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Лесен градник за притискање што ви дава совршена количина на лифт со целата удобност и без жица...

Завиткајте се наоколу со отворениот кардиган на Heart & Crush што не само што е модерно, туку ќе ве задржи топл

Чувајте ја несаканата светлина и додадете безвременски стил во вашата спална соба или декор на дневна с

Уметник : asonејсон Матијасбјект : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано пла

Забавувајте се на сонцето во ова дно за пливање од без граници! Пар со совпаѓање на врвот, или измешајте �

Jогрите се мојот џем! И зошто да не? Овие панталони вредни за дневна нога од убов со зашилена нога Подигањ

Издлабете го сопственото наследство со легендарниот столар Jeanан Оваа работна облека Jeanан е опремена со

Модерно преземање на класичен ранец, без граници за граници што ве одржува организирани додека сте во д�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Scroll