Новак
Карат Т.В. Дијамант 14KT Бело злато невестински сет

Карат Т.В. Дијамант 14KT Бело злато невестински сет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Безвремена елеганција се изразува со овој невестински сет на мијабела дијамант. Прстенот за ангажман на бело злато се одликува со бел дијамант, поставен со тркала, поставена од бел дијамант (G-H, I1-I2) во центарот и прекриен со 60 ледени кружни, бели дијаманти поставени со отвори (G-H, I1-I2) по должината на страните . Придружниот свадбен бенд е совршен натпревар, треперлива со 21 тркалезна, бели дијаманти поставени со отвори (G-H, I1-I2), исто така. Миабела 1/2 Карат Т.В. Дијамант 14 KT Бело злато невестински сет : Изработен во 14 KT бело злато/2 CT. Тотална дијамантска тешка патека Стоунсдиамонд Боја : G-HDIAMOND CLARY : I1-I2 LEARN Повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Облечете го прстот со овој луксузен сребрен сребрен невестински прстен поставен со пенлив прстен за ан�

Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакв�

Изразете ја својата loveубов со овој регален и романтичен сет на невестински дијаманти Стручно направено

1 / 5 Carat T.W (I3 јасност, Ij боја) Засекогаш невестата перница во форма на ореол дијамант композитен невестинс

Изразете ја својата loveубов со овој регален и романтичен сет на невестински дијаманти Стручно направено

Прекрасен избор за вашата специјална дама, овој невестински сет Миабела Дијамант е направен во бујно бе

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен ораво машки бели јаглеродни влакна од 6мм удобност одговар

Морганит Исек : Перница Создаден бел сафир исечен : круг 3парчен ангажман прстен и свадбен бенд сет...

Таа секогаш ќе го богатува овој прекрасен свадбен бенд на контурата на мијабела дијамант, кој искра во б

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Проширете ја вашата колекција за накит со овој зачудувачки Realtree AP Camo Band Тој спортува уникатен изглед шт�

Крајбрежниот накит златен позлатен не'рѓосувачки челик, венчаница прстен (6мм) прикажете ја вашата loveуб�

Обичниот свадбен бенд и прстенот за ангажман на Solitaire прават совршен сет на невести Април Април Глобалн�

Изразувајте ја својата loveубов со личен стил, облечен во бендот за свадбени бендови за мажи во Realtree AP Тоа

Ова ја чува хармонијата 3 / 8 Carat T.W Дијамантскиот невестински комплет во среброто на среброто има прекрас

Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакв�

Плескав 925 Стерлинг Сребрен невестински ансамбл со лабораторија создаде бел сафир Овој ансамбл е компл�

Изразете ги вашите вистински чувства со овој прекрасен миабела црно бел дијамантски невестински сет...

Scroll