Новак
Miaенски Carat Carat T.G.W. Тркалезно се создадоа Руби и Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато невестински прстен

Miaенски Carat Carat T.G.W. Тркалезно се создадоа Руби и Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато невестински прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Прстен за ангажман. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Невестински прстен. Дијамантско сечење : круг. Камења поставени од пронг. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Изработено во бело злато, овој светла сет на прстени се одликува со тркалезен, поставен од прсти, создаден Ruby Gemstone (6x6mm) во центарот и дваесет и двојни дијаманти поставени од прсти (G-H-I, I1-I2) формирајќи дизајн на бесконечност. Засилен со висока полска завршница, овој сет на невестински прстен е идеален додаток што треба да се носи со вашата самодоверба и зачудувачка убавина. Додаток во кој ќе се за inубите на прв поглед. Направено во 10kt бело злато. Јули Роден камен. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Ширина на опсегот : 3,75мм. Боја на дијаманти : G-H-I. Дијамант. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Овој прстен за венчавки за мажи е идеален моден додаток или подарок за вашиот значаен друг или вереник...

Овој дијамантски моден прстен е одличен изглед во секое време Изработено во бело злато, овој рингпарови

Април Април Поставување на дијаманти : Поставување на Prong Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сит�

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерге�

Облечете го прстот со овој луксузен сребрен сребрен невестински прстен поставен со пенлив прстен за ан�

Ширина на опсегот на прстенот за ангажман : 1,8мм Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит шт�

Овој зачудувачки прстен за ангажман на кластери има неверојатен мајстор, пресечен за вашата убов...

Таа беше светлината на вашиот живот, дури и во најтешките времиња Благодарам што секогаш беше таму за ва

Известете ја таа е таа со овој елегантна црно бела дијамантска двојна дијамантска невестинска сет, изра

За разлика од повеќето високи полски ленти, четканата завршница нежно ја шири светлината за посуптилен

Изразете ја својата посветеност на иднина заедно со овој исклучителен сет на невестински мијабела дија

Додадете суптилна талент во вашата мешавина со нашиот машки не'рѓосувачки челик 7мм сатенски завршен бр

Безвремена елеганција се изразува со овој невестински сет на мијабела дијамант Прстенот за ангажман на

Плескав 925 Стерлинг Сребрен невестински ансамбл со лабораторија создаде бел сафир Овој ансамбл е компл�

Изработено во пенливо жолто злато, овој класичен прстен има овален, кој се поставува зелена кварцкамења

Ова ја чува хармонијата 3 / 8 Carat T.W Дијамантскиот невестински комплет во среброто на среброто има прекрас

Останете класичен со мажпрстен на златен тон направен со траен танталум, кој може да се носи како модно �

Дозволете му на овој машки шема на бранови 6мм Стерлинг Сребрен прстен да ви ја покаже светлината во пос�

Направете ја сјајот со радост со овој расипнички комплет за невестински сет на мијабела дијамант...

Нека овој сет на невестински дијаманти стои како прослава на вашата убов Модерен во розово злато, прсте�

Направено во злато од роза од 10kt Јасност на дијаманти : I2I3 Со финиш на Милгрин, ова е еден додаток што мож�

Mossy Mossy Pink Breakupенски Camo Camo Wedding Band е изработен од не'рѓосувачки челик Идеално е да се носи во секоја пригод�

Заболените рабови, Центарот за шема на црн бран, вклопување во удобност, ширина од 10 мм, големини од 7 до 14

Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакв�

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Scroll