Новак
Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Бело злато Хало невестински сет

Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Бело злато Хало невестински сет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Направете го тој посебен момент магичен со овој исклучителен сет на невестински дијаманти. Прстенот за ангажман прикажува тркалезен дијамантски центар, опкружен со кружна рамка, поставена со помали дијаманти на акцент. Акцент дијаманти ја украсуваат прстенот на прстенот додавајќи повеќе искра. На денот на вашата свадба, завршете го овој исклучителен ансамбл, со тоа што ќе ја претставиме со соодветниот свадбен бенд со дијамантски свадбени свадби, вклопувајќи го прстенот за ангажман. Сјајни со дијаманти и полиран сјај, овој гламурозен изглед е оној што ќе го разгори со голема гордост. Империјал 1/2 CT TDW Diamond 10 K Бело злато Хало невестински сет (H-I, I2).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој елегантен, но силен прстен за венчавки со четка за мажите во Кобалт, е совршен акцент за посебна при

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Таа ги осветлува очите секогаш кога ќе влезе во собата Ставете дополнителен сјај во окото кога ќе ја пре

Овој дијамантски моден прстен е одличен изглед во секое време Изработено во бело злато, овој рингпарови

сакате квалитетен дијамантски опсег поставен со елементи што се силни и се безбедни за вашата кожа...

Заболените рабови, Центарот за шема на црн бран, вклопување во удобност, ширина од 10 мм, големини од 7 до 14

Прекрасен прстен што ветува дека е засекогаш, овој сет на невестински миабела дијамант ќе трае цел живо�

Замислете го прстенот на вашите соништа Замислете го човекот од вашите соништа лизгајќи го тоа што ringво

Нека овој сет на невестински дијаманти стои како прослава на вашата убов Модерен во розово злато, прсте�

Април Април Поставување на дијаманти : Поставување на Prong Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сит�

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Направено во злато од роза од 10kt Јасност на дијаманти : I2I3 Со финиш на Милгрин, ова е еден додаток што мож�

Scroll