Новак
Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Бело злато Хало невестински сет

Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Бело злато Хало невестински сет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Направете го тој посебен момент магичен со овој исклучителен сет на невестински дијаманти. Прстенот за ангажман прикажува тркалезен дијамантски центар, опкружен со кружна рамка, поставена со помали дијаманти на акцент. Акцент дијаманти ја украсуваат прстенот на прстенот додавајќи повеќе искра. На денот на вашата свадба, завршете го овој исклучителен ансамбл, со тоа што ќе ја претставиме со соодветниот свадбен бенд со дијамантски свадбени свадби, вклопувајќи го прстенот за ангажман. Сјајни со дијаманти и полиран сјај, овој гламурозен изглед е оној што ќе го разгори со голема гордост. Империјал 1/2 CT TDW Diamond 10 K Бело злато Хало невестински сет (H-I, I2).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакв�

Останете класичен со мажпрстен на златен тон направен со траен танталум, кој може да се носи како модно �

сакате квалитетен дијамантски опсег поставен со елементи што се силни и се безбедни за вашата кожа На Jew

Безвременски класици Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безв

Таа ги осветлува очите секогаш кога ќе влезе во собата Ставете дополнителен сјај во окото кога ќе ја пре

Изразете ги вашите вистински чувства со овој прекрасен миабела црно бел дијамантски невестински сет...

Овој уникатен гума за гуми црна циркониум прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо�

Изразете ја својата посветеност на иднина заедно со овој исклучителен сет на невестински мијабела дија

За разлика од повеќето високи полски ленти, четканата завршница нежно ја шири светлината за посуптилен

Почитувајте ја со оваа исклучителна годишнина од дијаманти и свадбениот бенд, сладок симбол на loveубовт�

Проширете ја вашата колекција за накит со овој зачудувачки Realtree AP Camo Band Тој спортува уникатен изглед шт�

Овој зачудувачки прстен за ангажман на кластери има неверојатен мајстор, пресечен за вашата убов...

Овој елегантен, но силен прстен за венчавки со четка за мажите во Кобалт, е совршен акцент за посебна при

Прекрасен прстен што ветува дека е засекогаш, овој сет на невестински миабела дијамант ќе трае цел живо�

Таа секогаш ќе го богатува овој прекрасен свадбен бенд на контурата на мијабела дијамант, кој искра во б

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Морганит Исек : Перница Создаден бел сафир исечен : круг 3парчен ангажман прстен и свадбен бенд сет...

Засекогаш невестата 1 / 20 Карат Т.В Дијамант Стерлинг Сребрен невестински сет е направен специјално за д�

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерге�

Додадете суптилна талент во вашата мешавина со нашиот машки не'рѓосувачки челик 7мм сатенски завршен бр

Овој прстен за венчавки за мажи е идеален моден додаток или подарок за вашиот значаен друг или вереник...

Scroll