Новак
Империјал 1 3CT TDW Diamond 10K Бело злато Хало невестински сет

Империјал 1 3CT TDW Diamond 10K Бело злато Хало невестински сет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. Прстенот за ангажман покажува дијамант од принцеза од 0,16 кг во центарот. Овој сјаен центар се граничи со рамка за облик на перница со дијамант, во центарот на дијамантскиот обложен кросовер. Соодветниот свадбен бенд е обложен со тркалезни дијаманти, а Snuggly одговара на прстенот. Сјајни со дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овој сет на ангажман прстен е сигурен дека ќе ја импресионира. Дијамантот го обложи Сплит Шанк паметно се врти и го обвиткува центарот на камен во пенлива прегратка. Завршете го овој исклучителен ансамбл со тоа што ќе ја претставиме со соодветниот свадбен бенд со дијаманти, кој Snuggly одговара на прстенот за ангажман. Сјајни со дијаманти и ласкав сјај, овој дијамантски невестински сет е дизајниран да го воодушеви. Империјал 1/3 CT TDW Diamond 10 K Бело злато Хало невестински сет (H-I, I2).

Главните карактеристики

Избор на клиент

сакате квалитетен дијамантски опсег поставен со елементи што се силни и се безбедни за вашата кожа...

Направено во злато од роза од 10kt Јасност на дијаманти : I2I3 Со финиш на Милгрин, ова е еден додаток што мож�

Дозволете му на овој машки шема на бранови 6мм Стерлинг Сребрен прстен да ви ја покаже светлината во пос�

Нека овој сет на невестински дијаманти стои како прослава на вашата убов Модерен во розово злато, прсте�

Овој прстен за венчавки за мажи е идеален моден додаток или подарок за вашиот значаен друг или вереник...

Совршен прстен за какво било принудување; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со �

Безвремена елеганција се изразува со овој невестински сет на мијабела дијамант Прстенот за ангажман на

Проширете ја вашата колекција за накит со овој зачудувачки Realtree AP Camo Band Тој спортува уникатен изглед шт�

Овој невестински сет создаден со 1 / 5 CT Т.В Дијамант покажува тркалезно ореол на пенливи камења што опкру

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Заболените рабови, Центарот за шема на црн бран, вклопување во удобност, ширина од 10 мм, големини од 7 до 14

Овој невестински прстен од бело злато од 10 KT ќе ја покаже вашата loveубов со својот неверојатен асортиман

Прстен за ангажман Безвременски класици Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но сврт

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Scroll