Новак
Карат Т.В. Дијамант 10kt бело злато невестински прстен

Карат Т.В. Дијамант 10kt бело злато невестински прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 6399.84

Овој невестински прстен од бело злато од 10 KT ќе ја покаже вашата loveубов со својот неверојатен асортиман на безброј тркалезни дијаманти. Централниот камен на ангажманот прстен, паметно направен од девет дијаманти со принцеза, маскирани како единечен поголем солитер, е врамен во бело злато, а потоа дијамантите се протегаат надолу од двете страни на шанкот во три примамливи редови. Овој КТ. Т.В. Убавината сигурно ќе се негува за наредните години. 1 Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато невестински прстен : 1 КТ. T.W . направено во 10 KT бело злато. Невестински прстен. Дознајте за дијаманти, вклучувајќи ја и бојата на 4 C - сечење, јасност и тежина на каратот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прекрасен прстен што ветува дека е засекогаш, овој сет на невестински миабела дијамант ќе трае цел живо�

Овој уникатен гума за гуми црна циркониум прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо�

Дозволете му на овој машки шема на бранови 6мм Стерлинг Сребрен прстен да ви ја покаже светлината во пос�

Направете го тој посебен момент магичен со овој исклучителен сет на невестински дијаманти Прстенот за �

Плескав 925 Стерлинг Сребрен невестински ансамбл со лабораторија создаде бел сафир Овој ансамбл е компл�

Овој едноставен, но модерен прстен е совршен додаток за да додадете допир на стил на која било облека...

Април Април Поставување на дијаманти : Поставување на Prong Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сит�

Совршен прстен за какво било принудување; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со �

Проширете ја вашата колекција за накит со овој зачудувачки Realtree AP Camo Band Тој спортува уникатен изглед шт�

Таа секогаш ќе го богатува овој прекрасен свадбен бенд на контурата на мијабела дијамант, кој искра во б

Направете ја сјајот со радост со овој расипнички комплет за невестински сет на мијабела дијамант...

Изработено во пенливо жолто злато, овој класичен прстен има овален, кој се поставува зелена кварцкамења

Изразете ги вашите вистински чувства со овој прекрасен миабела црно бел дијамантски невестински сет...

Безвремена елеганција се изразува со овој невестински сет на мијабела дијамант Прстенот за ангажман на

Направено во злато од роза од 10kt Јасност на дијаманти : I2I3 Со финиш на Милгрин, ова е еден додаток што мож�

Замислете го прстенот на вашите соништа Замислете го човекот од вашите соништа лизгајќи го тоа што ringво

Изразете ја својата loveубов со овој регален и романтичен сет на невестински дијаманти...

Прстен за ангажман Безвременски класици Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но сврт

Останете класичен со мажпрстен на златен тон направен со траен танталум, кој може да се носи како модно �

Овој елегантен, но силен прстен за венчавки со четка за мажите во Кобалт, е совршен акцент за посебна при

Mossy Mossy Pink Breakupенски Camo Camo Wedding Band е изработен од не'рѓосувачки челик Идеално е да се носи во секоја пригод�

Нека овој сет на невестински дијаманти стои како прослава на вашата убов Модерен во розово злато, прсте�

Таа беше светлината на вашиот живот, дури и во најтешките времиња Благодарам што секогаш беше таму за ва

Изненадете ја жената што ја сакате со невестински сет дизајниран да го однесе здивот Модерен во розово �

Почитувајте ја со оваа исклучителна годишнина од дијаманти и свадбениот бенд, сладок симбол на loveубовт�

Изразете ја својата loveубов со овој регален и романтичен сет на невестински дијаманти Стручно направено

Облечете го прстот со овој луксузен сребрен сребрен невестински прстен поставен со пенлив прстен за ан�

Безвременски класици Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безв

Scroll