Новак
Розово раскинување на женскиот камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Розово раскинување на женскиот камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 398.24

Mossy Mossy Pink Break-upенски Camo Camo Wedding Band е изработен од не'рѓосувачки челик. Идеално е да се носи во секоја пригода. Овој свадбен бенд од не'рѓосувачки челик со полирани рабови и лукс удобност вклопување има вметнување што ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпата. Лесно е да се одржи и отпорни на опаѓачки. Овој бенд од 8мм свадба е исто така хипоалергичен и удобен за носење. Достапно е во различни големини за да одговараат на вашите потреби. Овој свадбен бенд исто така прави прекрасен подарок за родендени, празници или само затоа што. Mossy Oak Pink Break-upенски Camo Camo 8mm, не'рѓосувачки челик свадбена лента со полирани рабови и лукс удобност вклопување : идеален прстен за секој повремена даб маскирна инлеј ви овозможува да се мешате со природата и да се издвојувате во свадбениот бенд на Crowdstiance Steel Brande8mm е лесно да се одржи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Облечете го прстот со овој луксузен сребрен сребрен невестински прстен поставен со пенлив прстен за ан�

Почитувајте ја со оваа исклучителна годишнина од дијаманти и свадбениот бенд, сладок симбол на loveубовт�

Заболените рабови, Центарот за шема на црн бран, вклопување во удобност, ширина од 10 мм, големини од 7 до 14

Гроздобер прстен за ангажман со три камен со појавување на свадбениот бенд Овој прстен за ангажман е по�

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерге�

Овој невестински прстен од бело злато од 10 KT ќе ја покаже вашата loveубов со својот неверојатен асортиман

Направено во злато од роза од 10kt Јасност на дијаманти : I2I3 Со финиш на Милгрин, ова е еден додаток што мож�

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Замислете го прстенот на вашите соништа Замислете го човекот од вашите соништа лизгајќи го тоа што ringво

Изненадете ја жената што ја сакате со невестински сет дизајниран да го однесе здивот Модерен во розово �

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Изразете ја својата loveубов со овој регален и романтичен сет на невестински дијаманти...

Прстен за ангажман Безвременски класици Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но сврт

Додадете суптилна талент во вашата мешавина со нашиот машки не'рѓосувачки челик 7мм сатенски завршен бр

1 / 5 Carat T.W (I3 јасност, Ij боја) Засекогаш невестата перница во форма на ореол дијамант композитен невестинс

Овој значаен црн циркониум келтски крст прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоал

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Направете ја сјајот со радост со овој расипнички комплет за невестински сет на мијабела дијамант...

Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакв�

Овој дијамантски моден прстен е одличен изглед во секое време Изработено во бело злато, овој рингпарови

Овој уникатен гума за гуми црна циркониум прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо�

Изразете ја својата loveубов со овој регален и романтичен сет на невестински дијаманти Стручно направено

Прекрасен прстен што ветува дека е засекогаш, овој сет на невестински миабела дијамант ќе трае цел живо�

Scroll