Новак
Прилагодена машка гума за гума, црна циркониум свадбена лента со удобно вклопување дизајн

Прилагодена машка гума за гума, црна циркониум свадбена лента со удобно вклопување дизајн

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Овој уникатен гума за гуми црна циркониум прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен. Оваа ставка има вклопување во луксузна удобност. Обичен машка гума за гума, црн циркониум свадбен бенд со удобно вклопување дизајн : црна циркониумска гума на гуми прстен е отпорен на абење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Почитувајте ја вашата невеста со овој драматичен дијамантски невестински сет направен во 10к бело злато

Проширете ја вашата колекција за накит со овој зачудувачки Realtree AP Camo Band Тој спортува уникатен изглед шт�

Безвременски класици Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безв

Гроздобер прстен за ангажман со три камен со појавување на свадбениот бенд Овој прстен за ангажман е по�

Изразете ги вашите вистински чувства со овој прекрасен миабела црно бел дијамантски невестински сет...

Таа секогаш ќе го богатува овој прекрасен свадбен бенд на контурата на мијабела дијамант, кој искра во б

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Замислете го прстенот на вашите соништа Замислете го човекот од вашите соништа лизгајќи го тоа што ringво

Останете класичен со мажпрстен на златен тон направен со траен танталум, кој може да се носи како модно �

Изразете ја својата loveубов со овој регален и романтичен сет на невестински дијаманти Стручно направено

Таа беше светлината на вашиот живот, дури и во најтешките времиња Благодарам што секогаш беше таму за ва

сакате квалитетен дијамантски опсег поставен со елементи што се силни и се безбедни за вашата кожа...

Заболените рабови, Центарот за шема на црн бран, вклопување во удобност, ширина од 10 мм, големини од 7 до 14

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерге�

Овој прстен за венчавки за мажи е идеален моден додаток или подарок за вашиот значаен друг или вереник И

Безвремена елеганција се изразува со овој невестински сет на мијабела дијамант Прстенот за ангажман на

Дозволете му на овој машки шема на бранови 6мм Стерлинг Сребрен прстен да ви ја покаже светлината во пос�

Таа ги осветлува очите секогаш кога ќе влезе во собата Ставете дополнителен сјај во окото кога ќе ја пре

Овој невестински сет создаден со 1 / 5 CT Т.В Дијамант покажува тркалезно ореол на пенливи камења што опкру

Известете ја таа е таа со овој елегантна црно бела дијамантска двојна дијамантска невестинска сет, изра

Scroll