Новак
Начин да се слави сијалицата предводена од Ноќта на вештерките, 1. Ват, волти

Начин да се слави сијалицата предводена од Ноќта на вештерките, 1. Ват, волти

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Прославете го најсвесното време од годината со тоа што ќе ги извадите вашите украси за забави и да ја осветлите вашата ноќ на ужасите со начин да ја прославите сијалицата за пламен предводена од Ноќта на вештерките. Дизајнирани со слабо осветлена зандана во умот, овие LED светилки со пламен веднаш ја претвораат вашата првично добро осветлена забава во темна и злонамерна сцена. Комплиментирајте ги вознемирувачките ефекти на осветлувањето како пламен со пополнување на вашиот дом со украсни коски, окови, ланци и лажни крвни крв за да им дадете на вашите гости застрашувачко чувство за кое се надеваат. Ако само со нетрпение ги очекувате трик-или-третманите што ќе ги посетуваат, можете да ги задржите светлата на тремот и да имате само висечки фенери со овие светилки за да го запали вашиот праг, давајќи му на вашиот дом изглед дека костумите ќе ги сакаат. Кога е ладен, но гаден е изгледот на кој барате, не гледајте подалеку од начинот да ја прославите сијалицата за пламен на Ноќта на вештерките за инспирација за декор на Ноќта на вештерките. Начин на славење на сијалицата со пламен предводена од Ноќта на вештерките, 1,2 вати, 120 волти : Декоративната сијалица за Ноќта на вештерките и целогодишната сијалица за осветлување е обликувана како пламен и испушта топол сјај. Одличен начин да се облекувате фенери и празнични ламби. Работи како убав начин да и дадете на просторијата малку личност. Дава реален ефект на осветлување сличен на пламен. Безбедно и заштеда на енергија LED светло. 1,2 вати сијалица.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ова огледало на Тајлер Дилон е впечатливо парче во кое има едноставна висока, правоаголна рамка Тоа е фи

Уметник : enена Гутриесјубјект : Пејзажапестит : Природно модерен производ Тип : Галеријаобвиткано платн�

Парохиската нација е современа линија за облека за женска облека со ретро 80 ​​ти стил Комплетен со рок�

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има цвеќиња од акварел Рита Ауербах е инсп�

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управување

Goodyear Assurance AllSeason е патничка гума специјално дизајнирана за возачи кои сакаат целогодишна влечење, удобн�

Нашата wallидна уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површин�

Информации за производот Нашиот потпис Модерно две копче, рамен предниот костум во TR ги комбинира најдо

Уметник : Дебора ДонешеОнјубјект : Транспортен стил : Beachy Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност О�

Зена Спортска линија 235 / 50 R18 101 W исклучително ракување со влажно и суво Изведба на автопатот Максимална

Во Нулум се стремиме да ја пополниме празнината помеѓу одличниот дизајн и достапноста, нашата машина за

Scroll