Новак
DesignArt 'Божиќна црвена кардинална птица и poinsettia' Традиционално печатење на природно бор дрво

DesignArt 'Божиќна црвена кардинална птица и poinsettia' Традиционално печатење на природно бор дрво

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Оваа оригинална животна дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ МАСТО преку боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашите уметнички дела . Традиционалната ликовна уметност е директно печатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : Тип на животни : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Традиционален. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Црвена 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа оригинална апстрактна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи про�

Изгледајте добро и се чувствувате страшно во текот на денот, облечени во овие женски плетени панталони..

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Панелите за завеси на горниот прозорец Катарина ја нудат функцијата на плетената просторија за затемну

Skechers Fun Fit ™ : Осветлете ги чекорите со цветна моќ што носи Skechers Micro Spec Daisy Fun Оваа лесна лизгање има цветна

Совршено за вашиот декор на кујната, но исто така може да биде одличен додаток на вашата трпезарија или �

Зелен грав, исечен, може 14,5 мл секогаш квалитетен градина Предлози за сервирање : Врвен загреан грав со р

Итни случаи за итни случаи, Пинто грав се суштински додаток на секое основно снабдување со итна храна за

Покажете ја вашата личност и вкус со нашиот апстрактен килим на Mayview Darrow со беж и крем Силно емотивно и у�

24 часовна удобност Анет за дополнителни широки чевли со широка ширина со прилагодлива лента за прицврс�

Дајте му на вашиот дом допир на стил со овој taupe џемпер врамен wallидна уметност Со мешавина од длабоки, не�

Fansубителите на елитните спортови насекаде се фаќаат за сетот на задната врата на задната врата...

Со паѓање на снегот околу нив, кардиналот и Чикаде се одмори на капа на г дин Сноуманс Овој снежен човек �

И 1 Момци е горд што го претстави Равен Совршена, удобна патика за затворено и надвор, зафатени денови и м

Вашето мало девојче ќе сака да се распрсне околу базенот или плажата, облечен во својот омилен лик на пр�

Осветли полирани мониста се стационирани по деликатните врски на овој прекрасен ѓердан од ланец на лан�

Јогерс за сите за него, за неа, за нив Loveубов со ребрести трим : 95% полиестер / 5% спандекс Грижа : Машината �

Изгледа подобро од која било фото хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години УВобложена перка...

Рамка за црна диплома во Менхетен со златен фолија печат на официјалниот универзитет означува и втисна�

Тотално кул Поврати го овој врв на Танкини од бесплатна технологија и излезете на ден на плажа или сесиј

Најмекиот утешител и чаршафи направени со нашата ултрамека ткаенина за микрофибер полиестер е четкана

Вашето дете ќе сака да го носи нашиот комплет за џогер на органски мали деца Комплетот вклучува 2 парчињ�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Забавно и празнично едно парче пижами од унија во шарен празник е чуден избор за семејни фотографии или

Создадете сопствен дизајнер лесен за употреба персонализиран печат за самомашка гума Само едноставен �

Големината не е важна со тендерските каснувања на Jackек Линк Направени со 100% говедско месо, овие попрски,

Оди пријатно! Time and Tru's Ribbed џемпер е таа совршена мешавина на стил и удобност што ќе ве натера да го достиг

Откријте лесна мешавина на обична и рафинирана со врвот на Peplum на вратот на слободното склопување...

Карен Хејл „Современо искуство“ платно уметност Со асортиман на големини и стилови, како што се врамен

Scroll