Новак
Заменски прекинувач за сигнал за замена на сигналот компатибилен со 2009- Volkswagen Tiguan 2007- Зајак 4Cyl 5Cyl 2.0L 2.5L 2,5L

Заменски прекинувач за сигнал за замена на сигналот компатибилен со 2009- Volkswagen Tiguan 2007- Зајак 4Cyl

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4783.84

Специфично за производи : Директен Fit Quantity Продаден : Продадена индивидуално, Колор/Заврши : Пол на Black Connector : Femaleенски конектор Контроли Свртете го сигналот/предните светла : Контроли Свртете го сигналот/Службените светла Тип на светлина : Тип на типови на куршуми : 8-ПРОДАВНИ ТЕРМИНАЛЕМИНАЛЕН Пол : Машки терминал Контроли Контрола на крстарење : Контрола на контрола на крстарење : Контрола на крстарење Контрола на крстарење : Дел за контрола на крстарење : Дел за контрола на крстарење : Дел : Дел : Дел : Дел : Број на делот : Дел : Дел : Дел за контрола на крстарење, број : CBS1975 Warranty : 1-годишна неограничена гаранција за гаранција за пресврт на сигнал, изработен од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-Производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Следниве возила : Volkswagen2009-2011 EOS Comfortline2010-2011 EOS Highline2009 EOS Trendline2007 EOS (подмодел : 2.0 T, 3.2, база) Датум на производство од ноември 20062008 година (подмодел : 2.0 T, Turbo, VR6) 2008-2011 EOS (Demodel : Konth , Lux) 2010 Голф (подмодел : база, Comfortline, Highline, TDI, Trendline) 2008-2010 GTI Base2007 GTI (подмодел : база, Фаренхајт) Датум на производство од ноември 20062008-2009 Jetta GLI2010 Jetta TDI Cup Edition2007 Jetta (Sumbodel : 2.0 T : 2.0 T , 2,5, Гли, Волфсбург издание) Датум на производство од декември 20062008 година Jetta (подмодел : 2.0 T, 2.5) 2008-2010 Jetta (подмодел : S, SE, SEL, Wolfsburg Edition) 2009-2010 Jetta (подмодел : Comfortline, Highline, TDI , Trendline) 2008 R32 Base2007 Зајак 2,5 Датум на производство од ноември 20062008-2009 Зајак S2010 Tiguan Wolfsburg Edition2009-2010 Tiguan (подмодел : Comfortline, Highline, S, SE, SEL, Trendline) Пречки во размената : CBS1975.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Стандард е премиер професионален бренд за управување со моторот во автомобилскиот задниот дел денес Ст

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформан

Bosal Premium оптоварување со директно вклопување Каталитички конвертор Федерална опција за оптоварување н�

Акумулатори за климатизација на оригиналната опрема Acdelco GM / посуви Acdelco GM Оригинална опрема A / C Акумула�

Хардверот за премиум сопирачки на Вагнер е клучот за да се изврши квалитетна работа со сопирачките "дес�

Тоа не само што може да ја подобри естетиката на ентериерите на возилото, туку и да го направи вашето воз

Водата за замена на новата OE Aisin Pumpthe Aisin Pump Water не содржи делови од преработување и обезбедува оптимално �

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформан

0 T2006, 2008 Sonata GL20062008 SONATA GLS2008, 20112013 SONATA (Sumbodel : Limited, SE) 20112012 Sonata (подмодел : 2.Sump Локација : Предна локација на пр

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управување

Gabriel 85053 Fleetline 85 серија се вклопува во Западна Starвезда поголеми 1 5 / 8 ”, испорачаните резерви подобрена из

Dayco Poly Rib Serpentine Beltbuilt за патнички автомобили и лесни камиони, широката линија на Dayco на полиребро за појас

Овој фитинг за единечни студенти на чуварот на чувари обезбедува погодни локации за врзување и работи с

Собранието на регулаторот на прозорецот Аисин изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Одговара на следниве возила : Fitnote : Средно, 2врати, стандарден пикап на кабината, 119,0 инчи...

Scroll