Новак
Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за - Honda CR -V Front лево

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за - Honda CR -V Front лево

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 839.36

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за 2007 - 2011 година Honda CR -V Front лево (регулатор на прозорецот со мотор за лифт на прозорецот) Регулаторите и моторите на Altus Automotive Windows се произведуваат со врвни делови за квалитет и засилен дизајн на OE за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . Референци : 72250 SWAA01, 748-160. Се вклопува во Изберете : 2007-2011 Honda CR-V и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пумпа за вода на моторот GMB со вентилатор спојка изгради репутација во автомобилската индустрија за ква

PRODUCT SPECIFICSType : Power Features : With Motor Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement OE Number : 22894022 Parts Link Number : GM1351157 Interchange Part

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат

Регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power за Nissan Sentra 19941991, Tsuru 20121994 Предниот десен десен агол (без мотор за ли�

Заптивка на коленестото вратило NOK Crankshaft Seal Fits Select : 20062015 Honda Civic 4 Cyl 1,8 L 20052007 Honda Accord 20032004 Honda Accord 4 Cyl 2.4 L 2016201

Goodyear Belts разви класични завиткани Vпојаси кои нудат врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век...

Dayco Poly Rib Serpentine Beltbuilt за патнички автомобили и лесни камиони, широката линија на Dayco на полиребро за појас

Испрашувачите на температура на водата на моторните плочи на моторните телефони се дизајнирани за издр

Apex Automobile Parts Inc Inc Engine Gatbute Set е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчис

SKF Transfer Case Case Seal Seal Enture reputation во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произведуваме

Apex Automobile Parts Inc Inc Engine Pump Pump Gatbute изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчис�

Цилиндрите на сопирачките се специјално дизајнирани за да ги вратат перформансите на сопирањето на ваш

Школката со високи седишта на сите временски услови (CAFE), е траен стандард повеќе од 25 години Со својот д�

Bosal Premium оптоварување со директно вклопување Каталитички конвертор Федерална опција за оптоварување н�

Кој вели дека безбедноста не може да биде модерна? Направете ги и двете со оваа безконтактна безбедност

Bando Acportory Drive Belt изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произве�

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално, меѓусебна размена на дел : 31306775098 Replaces OE

Регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power за 2007 2018 Jeep Wrangler Заден лев (без мотор за лифт на прозорец) Регулато�

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : F57 Z9 D477 EInterchange Part Number : 598140, ETB10, F57 Z9 D477 EWarranty : 1year unlimitedmileage

Специфично за производи Посебно Тип : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално Ноти�

LEONLITE LED Swing Arm Dock Light, 50 W (400 W Equiv.), ETL Listed Dock Loading Light, 5000lm, 360° Rotatable Lamp Head, Crashproof Cover, IP65 Waterproof, for Warehouses, Trailers, Docks U

Специфичен производ на производот : Тип на моќност на моќност : 2пински приклучоци : Со пакет на мотоцикц�

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

Gabriel 85047 Fleetline 85 серии одговара на Ford поголеми 1 5 / 8 ”, испорачаните резерви подобрена издржливост и погол

Оригинален CV зглоб на Drive Shaft CV Оригиналниот CV зглоб на Drive Shaft CV е компонента за замена на OES која ги обезб�

Професионалец на Acdelco, премиум пумпа за гориво и индикатор за притисок на моторното масло е високо квали

Scroll