Новак
24 W 22 H половина врв на горниот десен терен: недовршен, нефункционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна трим

24 W 22 H половина врв на горниот десен терен: недовршен, нефункционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Вентите за отвори се совршен начин за подобрување на изгледот и чувството на вашиот дом. Веднаш можете да додадете безвременски изглед на кој било архитектонски стил. Нашите издржливи ПВЦ отвори работат на сите видови на надворешно обвивка што го прави совршен за кој било проект. Изберете или од функционални или нефункционални отвори! Можете дури и совршено да одговарате на шемата за бои на вашиот дом со овие целосно насликани отвори за отвори. ПВЦ ги има сите придобивки од дрвото без грижа. Времето и отпорни на инсекти, ПВЦ -отворите за гејт нема да искриват, гниеат или привлекуваат инсекти како дрво. Сите отвори дури доаѓаат со животна гаранција за да ви дадат мир на умот. Со нашите ПВЦ за отвори, сигурно ќе бидете сигурни дека ќе го задржите безвременскиот изглед на вашиот дом за наредните години. Гаранција за доживотно време. Гниење, искривување и отпорен на инсекти. Лесно за инсталирање на целата надворешна обвивка. Сликајте се за целосна прилагодување. Нефункционалните отвори немаат лет за проток на воздух. Нефункционалните отвори се наменети за украсни апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксу�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Автентични и точни реални текстури на дрво Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, м

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Заштедете време и пари со зраци �

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете ја вашата лична талент во нашата wallидна уметност за лесно, прифатливо оригинално ремек дело...

Плус, тие се практично бесплатно за одржување Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY �

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Scroll