Новак
Активна модна маица за мажи и големи мажи, до големина 5XL

Активна модна маица за мажи и големи мажи, до големина 5XL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Подготвени, поставени, активни! Земете маица што е модерна, тренд и подготвена за следното тренингот. Оваа изведба од Расел е направена во лесна, ткаенина што може да дише и има влага за да се одржи суво и удобно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштете се. Екипаж. Кратки ракави. Влага за губење; Intellifresh ™ анти-микробноа. Супериорна рака, ултра-мека измислица за истегнување. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машка маица за изведба на кратки ракави од Расел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Без разлика дали се возите кон корпа, да работите во теретана или да трчате работи, ќе бидете удобни во а�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Haveе се забавувате многу да ја соберете оваа сложувалка од 1000 парчиња сложувалка Одлично е за целото сем�

Овој корисен комплет за продажба на гаражи вклучува три ламинат картон со отпорен на сите временски усл

Оваа светла, разиграна област килим има ултратенок профил и текстура на тешка категорија што го прави в�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Покажете го вашиот дух со овој стопер за хромирано вино со графики со лого во боја Црниот силиконски сто

Jerseyерси со мечбол со 2 копчиња за девојки на Мизуно има издржлива и лесна рамна градба на ткаенини за вла

Совпаѓање на пижами? Семејно време на фотографија! Овој празник со кој се совпаѓа едно парче пижама за м�

Облеката за кратки ракави на девојчињата Health Tex е симпатичен и симпатичен Тој е составен од каросерија, �

Класичниот кабел плетен џемпер на пуловер добива ажурирање од време и TRU со малку инспирација за поло ма

Истакнати бои : зелена, тен, сива ладно сиво небо и чадници на индустрискиот среден запад, каде што порас�

Уметник : Филип Hugonnardsubject : Пејзажапестит : Модерни и современи производски тип : галеријаобвиткано платн

Оваа супермека три пакувања на термички врвови е одличен додаток на неговата гардероба и парови на секо

Scroll