Новак
Sofia фармерки женски плус големина на резервоарот за пиплум

Sofia фармерки женски плус големина на резервоарот за пиплум

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Силуетата Peplum се подготвува за изненадувачки шик враќање со резервоарот на резервоарот „Софија фармерки“-совршена кошула, елегантна и стилска со вистинското ниво на драма со меко тресење на рамената и деколте слични на вишок со прилагодливи детали за Д-прстен За совршено вклопување. Достапно во цврсти материи со сите материи и освежувачко печатење во форма на акварел-избришете ги и за повеќе опции за стилизирање. Само на. Para nuestra comunidad de habla hispana : La silueta de sirena se prepara para un regreso sorprendentemente chic con la blusa sin mangas de Sofia Jeans : la blusa perfecta, elegante y con estilo, con el nivel justo de dramatismo, con suaves pliegues en los hombros y on escote superpuesto con un broche en d que permite un ajuste perfecto. Дисконибилни En Colores Sólidos y en un un refrescante estampado acuarelado, Elige Ambos para tener más opciones de estilo. Соло Ен. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс/97% полиестер/3% еластано. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 1x/la Modelo Mide 5’8” Y Está Usando Una Talla 1x. Fit : Modern/Moderno. Деколте : вишок деколте/ескоте суперпуесто. Затворање : Стил на пуловер со Д-прстен и само-ткаенина прилагодување/e Stilo џемпер con broche en d y tela autoajustable. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Ништо/Нингуно. Карактеристики : 23 ”должина од центарот на задниот врат; еластична половината; peplum полите; Текстурирана завршница налик на креп/23 "de largo desde el centro de la nuca; cintura elástica; dobladillo tipo sirena; acabado texturizado tipo crepé. Women'ssенски плус пилум резервоар од горниот дел од софија. Се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле. “.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гарантирани Поставете го неговиот стил за успех со облеката со 2 парчиња на бебето на „Wonder Nation“, во која

Нивниот мебел е поставен со висока полиуретанска пена за да се создаде удобност и поддршка за контурира

Без разлика дали вашиот син е во првата сезона или веќе risingвезда во подем, а 1 Active Wear ќе ја однесе својата

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Колку симпатично комбо! Засекогаш ми е појасен цветниот шифон и хеланките го комплетираат нејзиниот из�

Дали ви треба ново место за разладување? Што е со столчето за пена што одговара на формата што е доволно �

Всушност, тоа е ракета наука! Забавна графичка мета од garanimals има долги ракави и класичен екипаж Сигурно �

Оваа табела за крајна крајна табела е одговорот на прашањето што не сте го знаеле дека сте го имале...

Опуштената екипа на Fielder Fit е уште поудобно преземање на класичната џемпер со различно поставување на на

Можеби изгледа како ножеви од една до друга џеб кога е затворена, но отворете ја и всушност и со мултифун

Предизвик од скапоцени камења : Ефектот на тонот на накит создава уникатен изглед на нозете...

Полначот за батерии на батеријата Бади е најпаметниот полнач за мали бразди наоколу Знае дека вашата ба

Сосема спин достоен и симпатичен додатоковие тексас и здолништа со двојки од garanimals доаѓаат во удобен тр

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за Hyundai Elantra Coupe 2016 : Дизајниран�

Митски магичен забавен стил со прстите на трепет на Скекерс : Спарки од трепкање чевли на искра Меко пла

Scroll