Новак
Воланината компатибилна со 1969 година- Chevrolet Blazer 1970- GMC Jimmy Front, десна патничка страна, внатрешна

Воланината компатибилна со 1969 година- Chevrolet Blazer 1970- GMC Jimmy Front, десна патничка страна, внатрешна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : 3882650 Replaces Partslink Number : GM1247114 Interchange Part Number : 3882650,GM1247114 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your Обновување, поправка и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Предна, десна страна, Inner Chevrolet69-72 Blazer Base67-72 C10 Pickup Base67-72 C10 приградски база67-72 C20 Pickup Base67-72 C20 Suburban Base67-72 C30 Pickup Base67-72 K10 Pickup Base67-72 K10 Suburban Base67-72 K20 Pickup Base67-72 K20 Suburban Base68-72 K30 Pickup Base72 LUV Pickup Base GMC67-72 C15/C1500 Pickup Base68-72 C15/C1500 Suburban Base67-72 C25/C2500 Pickup Base68-72 C25/C2500 Suburban Base67-72 C35/C3500 Pickup Base70-72 Jimmy Base67-72 K15/K1500 Pickup Base67-72 K15/K1500 Suburban Base67-72 K25/K2500 Pickup BASE68-72 K25/K2500 Suburban Base68-72 K35/K3500 Pickup Base Заменува OE Број : 3882650. Заменува Parts Link Број : GM1247114. Број на размена на дел : 3882650, GM1247114. FITS SELECT : 1967-1972 Chevrolet C10 1967-1972 Chevrolet C20 1972 Chevrolet Blazer K10 1967-1972 Chevrolet K10 1967.1969-1972 GMC C1500 1967-1972 Chevrolet K201971 7.1969-1972 GMC C2500 1972 GMC JIMMY C1500 1971-1972 GMC K2500 1967,1969-1972 GMC K1500 1967,1969-1972 GMC C3500 1970-1971 GMC JIMMY K1500 1972 CHEVROLET LUV 1967,1969 GMC K2500 ALL BODY STYLES 1971-1972 GMC SUBURBAN C1500 and more - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Соученици 9893601 Микробан Слимлин комбинација на тастатура безжични тастатури Оваа комбинација на таста�

Б.Тан затегнат AF . самотен муслие Тен на моите раце затегнувајќи мит, миење + за еднократно кога најтемни�

Марелана Елизабета без грб Барстол е прекрасно парче преоден мебел совршено за секое модерно живеалишт

Магистерската конкуренција за глава обезбедува сеопфатна заштита од ударите што се лизгаат низ вашата

Ова ДВД нуди редок поглед на богатите текстури на африканската музика во гитара во стилот на прсти...

Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат Преносен, мал и лесе

Unmuddled е нова линија на премиум безалкохолни коктели миксери вештачки направени за оние кои бараат експе

Направете го вашето малечко возбудено да ја научите азбуката и да ги подготвите за училиште со оваа кни�

Картичка за подароци, 5100 долари Вие ја избирате сумата од 5 до 100 долари Замрзнат јогурт, подарокот на нас

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Interchange Part Number : BE8 Z15 A449 AA, FO1184107 Replaces OE Number : BE8 Z15 A449 AAReplaces Partslink Number : FO1184107 Warranty : 1

Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат 100220 V напон, погоден

Scroll