Новак
Стерилитна пластична фиока за фиоки Кобалт здроби сет од 2

Стерилитна пластична фиока за фиоки Кобалт здроби сет од 2

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1599.84

Лесно е да се организирате и да ги одржувате вашите простори за живеење без неред со 3-те средна количка на фиоки! Целокупните собрани димензии на оваа ставка се 14 1/2 "D x 12 5/8 " W x 25 5/8 "H со тркачи. Уредно чувајте нешто од облека, додатоци и крпи до занаетчиски материјали, предмети за здравје и убавина, играчки и многу повеќе. Јасните фиоки овозможуваат лесно да се идентификуваат содржината. Функцијата за стоп на фиоките спречува случајно да се отстранат фиоките. Јасните фиоки овозможуваат лесно да се идентификуваат содржината додека ги одржувате содржани - здроби кобалт.Стерилит 3 фиоки за фиоки нуди практично и разноврсно решение за складирање за секоја просторија од домот! Организирајте најразлични лесни предмети за домаќинството каде што најчесто се користат - во спалната соба, кујната / оставата, чајната кујна, бањата, занаетчиската соба, расадник или соба за студентски дом. Внатрешни димензии на дното на фиоката : 12 5/8 "x 10" x 7 ". Дизајнот на фиоките има интегрирана рачка за лесно отворање и е јасна, овозможувајќи лесно да се идентификуваат содржините, додека ги одржуваат содржани. Лесно влечење рачки со запирања за фиоки за да се спречи случајно да се отстранат фиоките. Опција за повеќенаменска и разноврсна складирање за лесни потреби за складирање во која било просторија од домот. Може дури и да се удвои како ноќна ноќ, фустан или начин да се направи ефикасно користење на просторот за плакари. Стерилит возрасна пластика 3 фиока количка Кобалт здроби сет од 2 : надворешни димензии : 14 1/2 "x 12 5/8" x 24 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент

За да ги видите често поставуваните прашања во врска со овој производ, посетете ја страницата www.e / ЧПП Н

Уметник : Крис Пасксебјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Уметник : Питер МекКлурсјубјект : Пејзажапелатива : Традиционално производ Тип : Галерија обвиткано пла�

Преносната машина за караоке Memorex има ЦД, ЦД+Г, ЦД+РВ, диск со програмабилна ЦД меморија и висококвалитет�

Холанѓанецот во Пенсилванија е корисен додаток на вашата кујна, оставата, чајната кујна Можете да ги ко�

Портокаловата пиншион, е вешто изработено од земја / куќа за уметност од вистински уметници Со сеопфатн�

Биодинамичкиот сос од жолта штала Arabbiata тестенини е изработен од овластен USDA Organic, CCPB органски и сертифи�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Свежо избра за девојче Графичкото тело на Гаранималс ја започнува секоја облека во сладок стил Суперме�

Уметник : Лорен Моссубјект : Пејзажцил : Современа трговска марка ликовна уметност „интроспективна“ ум

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Комплет за оброци на „Ранецот“ на „Ранецот“, 2дневен комплет за оброк е посебен асортиман на замрзнув�

Minions Возбудете се да ги носите омилените чевли со минијатури во овие удобни патики со лесна категорија �

ACDELCO GM Оригинална опрема за забрзување на опрема за замена е компонента за замена што е препорачана од Г�

Овие панталони за обука на бели облак момчиња се дизајнирани да изгледаат и да се чувствуваат како вист�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll