Новак
Комплетна боја на палто и буквар, ентериер, сатен, срце на злато, галон

Комплетна боја на палто и буквар, ентериер, сатен, срце на злато, галон

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер/надворешност, сатен, срце на злато, 1 галон е низок VOC, низок мирис 100 проценти акрилна куќа, која има најдобри карактеристики на внатрешноста и надворешната боја во еден удобен производ. Комплетното палто нуди одлична скриена, лесна примена, допир и отпорност на боење, бледнее и пилинг. Комплетното палто е исто така високо миење и има финиш отпорен на мувла. Достапно во 736 бои и три шеини, рамни, сатен и полу-сјај. Примероците во боја се достапни во 8 мл. контејнери. Внатрешни употреби : wallsидови, тавани . Надворешни употреби : Страница, ролетни, оградување . Покриеност : 300-350 квадратни метри на галон на мазни површини, 200-300 квадратни метри на галон на груби површини . се суши на допир за 2 часа за 2 часа , Повторете по 4 часа. Може да се нанесе со ролери, четка или распрскувач без воздух. Измешајте добро пред да користите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, рамна, ренесансна таписерија, 1 галонис с�

Гранадите за боја на БТ се првите гранати за боја од ваков вид за да се користи легендарното полнење со б

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, рамни, поети виолетова, 1 галонис со низок

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Ultra Colorplace Ultra Enterior и Primer е врвен квалитет 100% формула за акрилна обвивка Оваа куќа и wallидна боја нуди одлич

Создадете добредојден дом по прифатлива цена со подобра домови и градини за внатрешна боја и буквар...

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешен, полусјај, зачуден, 1 галон е низок VOC, низок м

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, Колорадо Зора, 1 галон е низок VOC, ни

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, суптилен ветре, 1 галон е низок VOC, н

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, домашни билки, 8 унци е низок VOC, низ

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, полусјај, пруски сина боја, 1 галон е низо�

Scroll