Новак
Комерцијална конвекција, рерна, 47L 43QT, конвенционална рерна со половина големина на рерна, 1600W 4-ниво тостер со стаклена врата, електрична печење печење со фиоки за л?

Комерцијална конвекција, рерна, 47L 43QT, конвенционална рерна со половина големина на рерна, 1600W 4-ниво

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

применливи За различни типови храна : дизајнирани во големина од 22,8 "x21,7" x15. Не'рѓосувачки тело и калено стаклена врата : Внатрешноста и надворешноста на грубиот не'рѓосувачки челик се исклучително издржливи, 'рѓа и корозија и без напор за чистење. Можете да го прилагодите циклусот на готвење на вашите специфични потреби .Вовед во брендот. 4 стапки подолу може да ја подобри стабилноста на нашата машина на вашата таблета. Размислени детали и додатоци : Внимателните детали се комбинираат на нашата печка за тостер. Покрај тоа, се предвидени и целосни додатоци за да добиете готвење веднаш од кутијата, вклучувајќи 4 лавици за жица (18,1 "x13.7 "(58x55x40 см), нашата електрична печење за печење е идеална за домашна и комерцијална употреба, широко применета во продавници за погодност, закуски барови, штандови за концесија, ресторани ресторани, ресторани , Оф-локални угостителски операции и така натаму. Рачката со легура на ладно допир е удобна и безбедна за зафаќање, а светлината на рерната ја прави вашата храна да изгледа привлечна . Густите отвори за воздух го олеснуваат протокот на воздух и ефикасно ја распаѓаат топлината.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бидете сигурни дека го добивате најдоброто можно искуство со овој монограмиран сет на бурбон декантер!

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината р

Биодинамичкиот сос од жолта штала Arabbiata тестенини е изработен од овластен USDA Organic, CCPB органски и сертифи�

Опис : Ова рокерско столче е изработено од премија и цврсто тврдо дрво, кое е многу цврсто и издржливо по�

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Floral Style : Modern & Modern and Contebter Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготв�

Ove Decors бесконечен 42 1 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со врата за туширање без рамка нуди вид на едно

Оригинална нараквица за инспирација на агат сина дива и бесплатна дива и бесплатна оригинална агат од

Таа е најневеројатната жена, чест ја со најневеројатниот прстен за ангажман на дијаманти...

Јас сум ликовен фотограф и визуелен раскажувач и имам среќа да живеам на половина пат до планина во Умбр

Класичните шорцеви на Dickies Boys имаат градежништво без брчки и избледени, повеќе џебови за погодност, и ти�

Класичен бестселер од Ли, овие опуштени фармерки со директно нозе сигурно ќе станат главен плакар тие о

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Избраниот кошаркарски чевли And1 Ints инспирација од класични обувки и 1 наследство и ги внесува во иднина...

Scroll