Новак
ASUS 15.6 Лаптоп, Intel Core I I7-2670QM, 750 GB HD, ДВД писател, Виндоус Дома Премиум, K53SD-DS71

ASUS 15.6 Лаптоп, Intel Core I I7-2670QM, 750 GB HD, ДВД писател, Виндоус Дома Премиум, K53SD-DS71

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Класични метални дизајнирани процеси на 2 -та генерација Intel�� Core�� и елегантна шема на бои заснована на премиум алуминиумски текстури, новата K серија нуди експресивна комбинација на технологија и стил. Високо издржливите премиум алуминиумски текстури го задржуваат својот изглед и квалитет дури и за време на широка, продолжена употреба, овозможувајќи ви да направите повеќе со вашата K серија во целосна доверба.Инкредибилна моќ за обработка на новите бродови во серија К со 2 -та генерација Intel�� Core�� процесори, Како оптимизирана за употреба на тетратки со прекрасна компјутерска моќ - особено, овие нови мобилни процесори го подобруваат мултитаскингот, така што ќе можете повеќе да завршите во исто време, непречено. Лаптоп, АСУС 15,6 "Лаптоп, Intel Core i7 i7-2670 QM, 750 GB HD, ДВД писател, Windows 7 Home Premium, K53 SD-DS71 Intel Core i7 2.20 GHz процесор обезбедува брза брзина и врвна изведба за најтешките задачи и игри. 6 GB меморија. Беспрекорно ракувајте со повеќе програми заедно. 15.6 "Екранот со 1366 x 768 резолуција прикажува филмови, игри и фотографии со импресивна јасност. Windows 7 Home Premium OS паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 750 GB вкупниот капацитет на HDD обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијална содржина. Супер мулти-формат ДВД-погон за сите ваши потреби за оптички медиуми и видео за снимање. ДВД -а игра и изгореници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој комплет за капаци на тропските растенија со шема на шема беше направен од супер мек квалитет на дво

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едно

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Повеќе еластични ленти го украсуваат вампирот на генезата, по лесна улица, со тоа што горниот дел функци

3 PK OKIDATA Компатибилна замена на црни касети со лента за печатачи 52103601 За употреба во окидата микролин 395,

Canopy Prochef Comfort Kitchen Mat е суперудобна, ергономски дизајнирана кујна, која е факс кожа на површината и антиза�

Време на жени и Tru Through Mase Boot Внатре во патент за лесно и удобно вклопување Совршен стил за секоја пригода

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Snug Zipper Fit Slims and Trims веднаш, пролеана вишок вода додека вежбате, висококвалитетниот неопрен ја задржува то

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Резултатот е широко при

Нема повеќе гломазни, презаситени јакни за вас! Оваа ватирана јакна со средна тежина од Jејсон Максвел и�

Подготвен, софистициран и стилски, без граници Јуниори Фланел Фукс здолниште за завиткување седи токму

Вежбајте да удирате топка со играта на џамбо лилјак и топка Оваа игра е одлична активност на отворено за

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Работа или само релаксирање? Без оглед на тоа какви се вашите планови за денот, ткаените шорцеви за исте�

Оваа оригинална јакна од кошула од платно Дикис нуди заштита од времето, додека продолжувате со вашите �

Високиот стил на напон е ваш со оваа тотално ретро худи со AC / DC Класичниот дизајн е супер мек и дефинитив

Секогаш во сезоната пигментна боја памучна мешавина од маица од Расел Атлетик има удобен екипаж и иконс

Излезете во вашите нови тексас класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру...

Toyo Observe G3Ice е зимска гума за седани, CUV, SUV и лесни камиони и е овластен од Three Peak Mountain Дизајн на зимски шари..

Совршен џемпер за започнување на сезоната на есен Овој пат и Tru отворен предниот кабел плетен кардиган е

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Начин да ги прославите велигденските опасности, 3 брои : забавни, празнични украси Се одликува со бебе пи

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

Подобри домови и градини, затегнатиот панел за затемнување на заклучоци, служи како без напор стилски а�

Благодатна и искривена, ламбата „Бланш тиква“ е сигурна дека ќе осветли секоја просторија со елеганци�

Контакти, аларм / часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб прелистувач, Мои датоте

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни �

Scroll