Новак
Империјал скапоцен камен 10К жолта златна круша сина сафир КТ ТВ ДВИ ДИМАНД Haloенски прстен

Империјал скапоцен камен 10К жолта златна круша сина сафир КТ ТВ ДВИ ДИМАНД Haloенски прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3519.84

Изработено во 10к жолто злато Овој прстен прикажува сина камера од сина сафир во форма на круша, поставен во центарот. Рамка во форма на круша од тркалезни дијаманти го завитка центарот на камен, додека Шанк е украсена со акцент на тркалезен дијамант. Завршено на светло полиран сјај, овој сино сафир и дијамантски прстен за жени е сигурен дека е богат омилен. Природно сино сафир со длабока сина боја . исечена во форма на круша во големина 6 x 6 mm, тежи приближно 3/8 карат . вклучува оригинални акценти на дијаманти, поставени во хало дизајн во цврсто жолто злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој сет на рамки за слики од 3pk 4x6 е дизајниран за прикажување на слики од вашето куче Секоја рамка е црн�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Високиот стил на напон е ваш со оваа тотално ретро худи со AC / DC Класичниот дизајн е супер мек и дефинитив

Влезете во стилска нова облека за спиење со овој сет на пижами од 2 парчиња, во кој има највисоки пријате�

Овој елек за машко руно е совршено прилагодена за кул денови на паѓање кога маицата не е доволно топла и

Со овие обетки од starвездени обетки, сигурно ќе се истакнете во пенлива убавина на природни дијаманти на

Растете свој зеленчук со овие семе од домати од Аина Ола градина Тие можат да бидат засадени во градина �

Snug Zipper Fit Slims and Trims веднаш, пролеана вишок вода додека вежбате, висококвалитетниот неопрен ја задржува то

Подготвен, софистициран и стилски, без граници Јуниори Фланел Фукс здолниште за завиткување седи токму

Современите и индустриските стилови се спојуваат за да создадат функционална складирање современа дне

Заедно засекогаш, овој два камен срце прстен ја претставува вашата вечна убов Овој романтичен прстен со

Покривот на Wesly Duvet поставен од Chic Home е здив на свеж воздух и сигурно ќе го воздигне секој декор во спална�

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Резултатот е широко при

Ова трендови Интернационал Симпсонови : Дрво Куќа на хорор постер на bartидот на Барт е дизајниран со вис�

Време на жени и Tru Through Mase Boot Внатре во патент за лесно и удобно вклопување Совршен стил за секоја пригода

Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно Дигиталните слики со висок квалит�

Уметник : Ванеса Биндер Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано п�

Работа или само релаксирање? Без оглед на тоа какви се вашите планови за денот, ткаените шорцеви за исте�

Scroll