Новак
Кент велосипед 26 Авалон удобност-хибриден машки велосипед, сина

Кент велосипед 26 Авалон удобност-хибриден машки велосипед, сина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2688.00

Мешавините аспирации на многу ентузијасти во велосипедизам се доведуваат до потрошувачка во форма на 26-инчен велосипед во стилот на хибриден патник во Авалон. Ова е совршен велосипед за удобност за почетниот велосипедист или ентузијастот кој сака да излезе на лежерно возење. Системот со седум брзини на Shimano додава брзина и удобност додека возите по улиците и уличките. Тој е дизајниран и создаден со одредба за високо ниво на удобност. Стеќањето на седиштата за брзо ослободување им овозможува на возачите да ги прилагодат позициите за седење на сопственото ниво на лична удобност. Предната и задната суспензија обезбедува возење докажано. Со сите важни сопирачки за влечење, застанува кога сакате. Уличните гуми со мазно тркалаат нудат совршено триење за сите површини. Овој велосипед е сигурен дека ќе погледне на патот и доаѓа со сите упатства потребни за склопување. Овој велосипед е кул сина боја со црни акценти. Челична рамка со двојна суспензија. Прилагодливо легура на легура за исправена позиција за возење на системот за велосипед со удобност во Авалон Шимано 7-брзина на опрема. Сопирачки : Предни и задни линеарни сопирачки за влечење. Тркала/гуми : 26 "Улични гуми со мазно тркалање. Вентила : Алуминиумски бандажи отпорни на 'рѓа. Рачки : челични ленти. Седиште : Подлогано седиште со прицврстувач на седиштата за брзо ослободување. Педали : Стандардни педали. 1-800-451-Кент.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 20 " Маслиново модерен монограм внатрешна / надвореш�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за LexLS600 H 2013 : Дизајнирано прилагодете г�

Погоди ја патеката за следното покачување или тренингот со хибридни атлетски патики на Авиа за жени Ова

Уметник : Мари Сансонезобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано

Уметник : Грејс Поп Предмет : Пејзаж за пејзаж : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано п

Уметник : Студијата Mac Neil Studio Subject : Пејзажапелатиј : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвитк�

На следното патување, студени пијалоци и храна до 40 степени поладни од околната температура без потреба

Супериорен врвен ротор на сопирачката за патнички автомобили, лесни камиони и SUV Ultrahc® роторите на сопир

Нудејќи удобност и секојдневен стил без никакви компромиси, ултра ултра удобниот удобност на Rock & Republic и

Индексот на женски поп раб на Georgeорџ е такт за грабнување и одење на паричникот кој има лесно и безбедно

Пијама кошула : РИБ плетено со сите печати со 2 копчиња Хенли плоча со долги ракави со манжетни со ребраб�

Уметник : Патрик Саливансибукјект : животни Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткан

Scroll